lekarz Elżbieta Lewtak-Sidor

Pediatra, Reumatolog

3,6
3,6
3,7

Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Jest kompetentna,cierpliwa,ma dużą wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy.

Pani doktor leczy moje dziecko w Poradni Reumatologicznej.Jest bardzo miła,poświęca nam dużo czasu,jest bardzo dokładna i wnikliwa.Najważniejsze że dziecko pod opieką pani doktor wraca do zdrowia.

pragnę polecić Panią Doktor wszystkim,którzy chcą być kompleksowo leczeni całą rodziną, Pani Doktor ma dużą wiedzę ,jest miła , stawia zawsze trafne diagnozy.

Pani Doktor nie umiała postawić dobrej diagnozy. Zachowywała się dość lekceważąco. Ciągle niepotrzebnie odsyłała do innych specjalistów.

Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek.Postawiła mnie na nogi.Polecam wszystkim tego reumatologa dla dzieci i dorosłych.

UWAGA!!! Pani doktor wmawia rodzicom ciężki stan dziecka i wysyła do szpitala publicznego w Puławach, w którym sama pracuje. Moja córka kaszlała i miała lekko zacienione zatoki, Pani doktor bez oglądania zdjęcia a tylko na podstawie jego opisu pt Zacienie zatoki szczękowej, stwierdziła stan do 5 dniowej hospitalizacji i dożylnego podawania antybiotyku. Bardzo się zdziwiłem, gdyż w ogóle nie widziałem ani ciężkiego stanu mojego dziecka ani kompletnie nie czułem takiej potrzeby. Pani doktor zrobiła nieprzyjemną minę i kazała podpisać mi odmowę do pójścia do szpitala (byłem na prywatnej wizycie w prywatnej klinice). Kiedy zobaczyła że nie złapie mnie w ten sposób zbastowała i przypisała zastrzyki - Zinacef. W trakcie kiedy czekaliśmy na wizytę wysłała 3 dzieci do szpitala i 1 dziecko w trakcie kiedy już byliśmy na wizycie. Dla laików należy dodać że lekarza w Puławach pracujący w Szpitalu naganiają sobie "klientów" i przetrzymują ich długi czas udając że wykrywają jakieś choroby - tylko po to żeby: 1.usprawiedliwić istnienie swoich oddziałów i za tym miejsc pracy oraz 2. wyciągać pieniądze z NFZ.
Na koniec muszę dodać że na drugi dzień moja córeczka przestała kaszleć, bez podania leków od Pani "doktor".

Pani Elżbieta jest bardzo dobrym lekarzem.

Pani Elżbieta jest bardzo dobrym lekarzem.

Witam czytelników. Pani ta leczyła mnie przez półtora roku, na chorobę stawów której nie rozpoznała właściwie, aż w stanie ciężkim wylądowałem w lublinie. Tam bez problemu postawiono diagnozę i rozpoczęto prawidłowe leczenie. Jak się okazało Pani Lewtak-Sidor nie powinna leczyć osób dorosłych gdyż jej specjalizacja mówi wyraźnie PEDIATRA-REUMATOLOG co oznacza że jest reumatologiem dziecięcym a w przypadku osób dorosłych nie powinna zabierać głosu. Gorąco NIE-polecam.