dr Elżbieta Lipeńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

oby więcej było takich lekarzy jak pani doktor Lipenska

oby więcej było takich lekarzy jak pani doktor Lipenska

Oceny, które widziałam, mam na myśli ocena 1, przypuszczam że pisała to jedna i ta sama osoba, w której dominuje jakaś zawiść. U Pani doktor zawsze jest dużo pacjentów, o czymś to świadczy... Co najważniejsze ma ogromną wiedzę co można zauważyć w praktyce. Naprawdę polecam Panią doktor w 100%. Do każdego pacjenta podchodzi z indywidualnością i"trafia" w diagnozę i lekarstwa.I naprawdę nie mogę zrozumieć w/w opinii.

Pani dr Elżbieta Lipeńska jest bardzo kompetentnym i rzetelnym lekarzem.Pani dr Elżbieta Lipeńska jest bardzo profesjonalna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie

Pani Elżbieta jest miłą i sympatyczna osobą. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

Pani Elżbieta jest miłą i sympatyczna osobą. Serdecznie polecam i pozdrawiam :)

Profesjonalna pomoc i obsługa.Prosty, szybki kontakt, nie mam zastrzeżeń co do metod leczenia.

Bardzo konkretna osoba, niesamowicie rzetelnie i fachowo podchodzi do swojej pracy. Do tego sympatyczna:) Polecam wszystkim rodzicom maluszków!

Mogę napisać,że Pani Elżbieta jest lekarzem z powołania. Można tylko ubolewać nad tym,że tak niewielu ich mamy w dzisiejszych czasach. Niejednokrotnie wykazała się naprawdę wszechstronną wiedzą,podczas wystawiania diagnoz. Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Wspaniała Pani doktor. Od 13 lat chodzę do niej, od niedawna z dzieckiem. Zawszę otrzymuję fachową poradę i bardzo szybko zdrowieję. Gorąco polecam wszystkim. Coraz mniej jest takich lekarzy. Nie bawi się z pacjentami, dowodem jest, że wypisuje recepty bez jakiś głupich problemów o których głośno w telewizji. Jedyny problem to to, że bardzo ciężko się do niej dostać, tak dużo ma pacjentów.

Trzeba dbać o chorych a nie o personel w godzinach pracy. Pozdrawiam

Trzeba dbać o chorych a nie o personel w godzinach pracy. Pozdrawiam

Brak kompetencji i nieudaczność w rozpoznaniu choroby! NIE POLECAM!!!

Brak kompetencji i nieudaczność w rozpoznaniu choroby! NIE POLECAM!!!