lekarz Elżbieta Łomny-Bogdanov

Internista, Endokrynolog

To ja byłam chyba u innej pani Doktor. Małomówna , zajęta właściwie komputerem, nie udzieliła mi pomocy. Na ostatniej wizycie była bardzo nieprzyjemna. Zostawiła mnie na lodzie nie informując, że nie będzie już przyjmować, gdyż odchodzi na emeryturę. O tym poinformowała mnie pani w rejestracji, kiedy zapytała mnie do kogo chcę się zarejestrować, a właśnie wyszłam z gabinetu pani Doktor. Nie polecam. Jestem oburzona takim traktowaniem ludzi.

Zdecydowanie polecam. Wiele lat leczę się i jestem pod kontrolą Pani Doktor. Bez wahania można zaufać:)

Ile kosztuje prywatna wizyta u Pani dr? i jak długo się czeka?

Ile kosztuje prywatna wizyta u Pani dr? i jak długo się czeka?

Polecam Doktor Elżbietę!!!! Najlepszy lekarz endokrynolog w Opolu !!!!

Polecam Doktor Elżbietę!!!!
Najlepszy lekarz endokrynolog w Opolu !!!!

Bardzo dobry specjalista. Wrażliwy człowiek. Lekarz z powołania, godny NAJWIĘKSZEGO SZACUNKU I POLECENIA.

Bardzo rzeczowa i dociekliwa. Trafnie stawia diagnozę. Miła i życzliwa wobec pacjenta. Bardzo jasno tłumaczy procesy chorobowe i metodę leczenia.Do problemu zdrowotnego podchodzi (rzeczywiście!!) kompleksowo. Wzbudza ogromne zaufanie. Poleciłam wielu osobom skorzystanie z wizyty u Pani Doktor. Wszyscy są bardzo zadowoleni, a ja już jestem zdrowa ;-)))

Rzetelna i dociekliwa. Miła i życzliwa w kontakcie z pacjentem - potrafi go cierpliwie wysłuchać.Wzbudza ogromne zaufanie. Bardzo przystępnie wyjaśnia procesy chorobowe zachodzące w organizmie. Na własnym przykładzie przekonałam się,że wystarczy stosować się do zaleceń Pani Doktor, a wyniki będą podręcznikowe!;-)Polecam i Dziękuję!!!

Bardzo polecam .Godna szacunku za swoją wiedzę i umiejętność kompleksowego podejścia do pacjenta

POMIMO ZE LECZYŁAM SIE U LEKARKI W PRZYCHODNI BYŁAM BARZDO ZADOWLONA, TYLKO PIERWSZY RAZ BYŁAM NA PRYWATNEJ WIZYCIE, POTEM SAMA MI ZAPROPNOWAŁA ZEBYM PRZYSZŁA DO PRZYCHODNI