lekarz Elżbieta Łuczak

2,5

Nie wiem jakim specjalistą jest ta Pani, ale z pewnością nie powinna się zajmować jakimikolwiek zabiegami. Potwornie trzęsą się jej ręce. Mój syn miał mieć oczyszczone oko po metalowym opiłku. Zabrałem syna stamtąd zaraz po tym jak lekarka ukłuła go w oko metalowym narzędziem, którego użyła. Co więcej, była oburzona twierdząc, że co z tego, że jej się ręce trzęsą. Cyt. "jeszcze nikomu krzywdy nie zrobiłam". Sorry, ale nie mieliśmy ochoty ryzykować. Wręcz prawie wyrzuciła nas za drzwi. Podejrzewam, że obudziło się przerośnięte mniemanie o własnej nieomylności. Coraz częściej widzę ...

Sorry, ale nie mieliśmy ochoty ryzykować.
Wręcz prawie wyrzuciła nas za drzwi. Podejrzewam, że obudziło się przerośnięte mniemanie o własnej nieomylności. Coraz częściej widzę to wśród lekarzy kiedy ktoś kwestionuje ich umiejętności.

u Pani dr byłem na wizycie w Enel-Med Wwa, fachowo mnie zbadała, wytłumaczyła co mi jest - a w sumie co mi nie jest. Polecam Panią lekarz, mam dość dobre odczucia po wizycie.