lekarz Elżbieta Ługowska-Zapaśnik

Internista, Lekarz medycyny pracy

1,5

Pani w wieku dawno emerytalnym, jeśli sama może pracować dlaczego utrudnia to innym młodszym. Wyszukuje problemów aby nie móc wystawić zgody na pracę. Powolna, nie ogarnia dokumentów które są jej przedstawione, natomiast tekst do przeczytania podkłada pod same oczy - odległość maksymalnie 20 cm, z tej odległości ciężko przeczytać tekst najmniejszymi literami. Po wizycie sprawdziłam, tekst powinien być trzymany w odległości 30 cm lub więcej, Pani doktor na to nie pozwala, wyniki badań graniczne interpretuje jako chorobę i zamiast chociażby zlecić powtórzenie badań zleca badania obciążające organizm, chyba że jest to polityka formy w której jest zatrudniona żeby jak najwięcej badań zlecić na koszt pracodawcy. Stanowczo nie polecam.

Totalnie nie polecam. Bardzo "dokładna" pani doktor, przez którą mogę stracić możliwość pracy, za nic nie znaczący szczegół, który nic nie wnosi do stanu ogólnego. Wizyta w Enel-Med na Wilanowskiej.