lekarz Elżbieta Marcinkowska

Cała moja wizyta, u tej Pani ginekolog, przebiegła nieprofesjonalnie. Nie spodziewałam się po tak dojrzałej i inteligentnej kobiecie, takiego prostactwa. Impertynencki sposób traktowania mojej osoby, sprawił, że na tym komentarzu nie poprzestanę i złożę skargę.

Bardzo drogo się ceni ta Pani, jest bezpośrednia. Wyszłam z gabinetu zła, że tyle kosztowało mnie USG. Nie polecam i więcej tam nie zajrzę.

Polecam bardzo. Pani jest bezpośrednia ale nie jest nieuprzejma. Zawsze odpowie na wszytskie pytania i cierpliwie wytłumaczy.

Może i Pani Marcinkowska ma kompetencje tzn. wiedzę ale nic poza tym . Jej bezpośredniość równa się prawie bezczelności . Diagnozuje dobrze ale nie ma podejścia do pacjentki . Nie poświęca czasu na wytłumaczenie choroby tylko ją stwierdza . Pomimo jej wiedzy i trafnych diagnoz nie polecam , gdyż komfort i uprzejmość na wizycie równa się zero .

Lekarz godny polecenia :) Zawsze miła, uprzejma, pomocna a do tego dobry specjalista. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest cierpliwa, ma czas dla pacjentki.

Lekarz godny polecenia przeprowadzała mi zabieg usunięcia macicy ze względu na mięśniaki i jestem bardzo zadowolona, poleciłam ją swojej koleżance która ma ten sam problem

Zdecydowanie najlepszy ginekolog u jakiego byłam (a z racji problemów zdrowotnych byłam u wielu). Polecam!

Świetna lekarka. Prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem naprawdę z niej zadowolona. Miałam zrobione wszystkie badania, a jak usłyszła, że w najbliższej rodzinie mojej i męża rodziły się dzieci z wadami serca to nie tylko skierowała mnie od razu do szpitala, gdzie zrobiła dodatkowe badania, ale również (mimo, iż nic nie wykryła) dała mi skierowanie do Warszawy. Tamtejsza pani profesor wychwalała ją pod niebiosa i powiedziała, że skoro dr Marcinkowska nic nie wykryła to i ona raczej nic nie znajdzie. Badanie echo serca mojego maleństwa potwierdziło jej diagnozę. Dr Marcinkowska była również przy moim porodzie i nie mam na co się uskarżać. Jedynym minusem jest to, że nie pozwala na znieczulenie u pacjentek, gdy którejś trafi się rodzić na jej dyżurze...

Lekarz nie godny polecenia!! Nie miałam okresu a ona powiedziała, że to wina mojej psychiki; za 2 miesiące z wielkim bólem jajników trafiłam do innego lekarza okazało się, że na jajnikach mam pęcherze i gdybym się nie zgłosiła było by o wiele gorzej i straciłabym jajnik ! Usg robiła mi dopochwowo i tego nie zauważyła - nawet tego, że jajnik powiększył mi się ponad 10 cm ! Porażka

lekarz jak lekarz za kase zrobio wszystko

lekarz jak lekarz za kase zrobio wszystko