lekarz Elżbieta Marcinkowska

Neurolog

Zapomniała o mojej wizycie a za drugim razem spóźniła się. Roztrzepana niekompetentną niekonkretna zajmuje się głównie tym jak włączyć komputer strata czasu

Wspaniały lekarz, a przede wszystkim człowiek. Potrafi wysłuchać pacjenta, poświęca dużo czasu. Z wielką przyjemnością polecam.

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat Pani Doktor. Jest to jeden z najlepszych ludzi i lekarzy, z jakimi miałam do czynienia. Zawsze zainteresowana pacjentem, zaangażowana i kompetentna. Jako człowiek bardzo życzliwa. Nie wiem, co skłania niektórych tu do pisania tak krzywdzących opinii, ale ja mam wrażenie, że mowa o zupełnie różnych lekarzach. Ja jestem zadowolona z leczenia i przebiegu wizyt i mogę tylko polecić dr Marcinkowską.

Witam, Miałam przyjemnosc konsultacji z ta "Doktor". Powiem krótko:więcej sr**a, niż d**e ma. !!!!!!!!

Witam,

Jeden z niewielu lekarzy do którego chętnie wracam. Ostatnia wizyta: wszystko załatwione od razu, jak w bajce, a to rzeczywistość i państwowa przychodnia: Pani Doktor zleca badanie. Sama w systemie zapisuje na kolejną wizytę (!). Nie ogranicza się do swojej specjalizacji- wypytuje i analizuje wszystkie dolegliwości i objawy. Stawia wstępną diagnozę. W miłej atmosferze odpowiada na pytania i przekazuje dokładne wyjaśnienia. Nie odsyła sztampowo do innych lekarzy -w ramach swoich możliwości przepisuje leki i dodatkowe badania. Diagnoza okazuje się trafna, dolegliwości ustępują. Czyli "LEKARZ CAŁEGO CZŁOWIEKA". TM

W miłej atmosferze odpowiada na pytania i przekazuje dokładne wyjaśnienia.

Pani państwową służbę zdrowia traktuje jak swój prywatny ogródek. Zarozumiała, pyszna i beszczelna. W całości podpisuję się pod tą opinią: "Ta pani "pseudo lekarz" nie powinna leczyć ludzi. Jest niesymaptyczna, nieuprzejma a przedewszytkim niekompetentna. Szczerze nie polecam, szkoda czasu i zdrowia. Jednym słowem żenada!!!" Ps. Być może za kasę ta pani pokazuje inne (ludzkie) oblicze.

Ps. Być może za kasę ta pani pokazuje inne (ludzkie) oblicze.

Jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem do czynienia, czuła i cierpliwa. Chętnie dzieli się swoją wiedzą,mimo natłoku pacjentów potrafi się uśmiechać i nie odreagowywać stresu na pacjentach. Absolutnie się nie zgadzam z opinią z 16.12.2011. No i do tego Piękna kobieta

w 100% polecam!Wspaniała Pani Doktor!Leczę się u Pani Doktor od prawie 12 lat,zawsze miła,konkretna i poświęcająca czas swoim pacjentom !

Wspaniala lekarka. Zadzwoniła do mnie do domu prosząc abym natychmiast przyjechała do przychodni jest wynik z tomografi. Rozpłakałam się kiedy dowiedziałam się że mam 3cm guza mózgu. Przytuliła mnie i cierpliwie wytłumaczyła co mam dalej robić. Była to moja druga wizyta u pani doktor. Bardzo szybko zdiagnozowała moją chorobę. Leczylam sie u kogo innego bez skutku.

Nieczuła na cierpienie ludzkie ,nie interesuje Ją pacjent publicznej służby zdrowia.Prosiłam o przyjęcie celem wypisania skierowania na badanie.Bardzo cierpię,mam wysunięte dwa dyski,nie mogę chodzić,stać ani leżeć.Prosiłam o pomoc ale niestety nie zostałam przyjęta- pomimo,że w kolejce osób oczekujących nie było.Na wizytę muszę czekać do końca marca-jak żyć Pani Doktor?