lekarz Elżbieta Meissner

Lekarz rodzinny

Tragedia. Lekarz Meissner Elżbieta, kobieta która już dawno powinna być w domu i absolutnie nie przyjmować pacjentów. Niekompetentna, bezczelna.

Pani Doktor Maisner leczy juz trzy pokolenia naszej rodziny, wiem ze ma więcej takich oddanych pacjentów.Sama cieżko chora zawsze jest gotowa nieśc pomoc innym. To lekarz z powołania. Ginący (niestety gatunek). Dziękujemy za wszystko Pani Elżbieto!!!!

Pani Doktor pomogla mojej mamie. Postawila super diagnozę, przepisała leki i problem zniknął. Wcześniejsza lekarka odsylala nas do specjalisty, gdzie byly dlugie kolejki. Poszlyśmy do Dr Meissner i byłysmy przyjete od reki. Jesteśmy bardzo wdzięczne :))