lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniaklekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak - zdjęcie profilowe

lekarz Elżbieta Michałowska-Wolniak

Wykonywane badania:
- Konsultacje laryngologiczne
- badanie słuchu
- wymazy z gardła, nosa, uszu

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał! brak jakichkolwiek kompetencji do wykonywania zawodu lekarza, z beznadziejnym podejściem do pacjenta. brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko. stanowczo nie polecam!

szkoda, że brak jest oceny 0, bo z pewnością bym ją dał!
brak analizy nowych leków i metod leczenia - antybiotyk na wszystko.
stanowczo nie polecam!

Pani doktor zupełnie nie ma podejścia do dzieci, od progu stwierdziła, że moje 11-miesięczne dziecko "będzie wrzeszczeć" przy planowanym zabiegu płukania uszu, zupełnie niezorganizowana, całą swoją postawą pokazywała, że chciałaby się nas jak najszybciej pozbyć nie udzielając pomocy. I ostatecznie rzeczywiście nie pomogła. Zdecydowanie odradzam, nigdy więcej do niej nie pójdziemy.