dr n. med. Elżbieta Mieszczańska-Błaszczyk

Neurolog dziecięcy

Pani Doktor rzeczywiście nie jest "ciepłą kluską", ale jest bardzo konkretna i, jak się okazało, szybko doszła do tego, co jest problemem, co nie udało się nam (rodzicom), ani poprzedniemu lekarzowi. Zobaczymy, jak sprawy potoczą się dalej, ale ostatnie kilka miesięcy po wizycie na pewno in plus. Zgadzam się z opinią, ze jest dystyngowana. Ciekawe doświadczenie.

Zgadzam się z opinią, ze jest dystyngowana. Ciekawe doświadczenie.

Wreszcie znalazł się lekarz, który prawidłowo zdiagnozował moje dziecko. Polecam w 100%

bylismy na wizycie z 5miesiecznym dzieckiem,pani dr zleciła rehabilitacje naszemu synkowi.na poczatku sprawia wrażenie wyniosełej ale jest bardzo zyczliwa osoba.

bardzo kompetentna Pani Doktor, z pozoru może się wydawać wyniosła, ale po chwili, kiedy okazuje się, jak jest mądrą i doświadczoną osobą, zyskuje bardzo dużo, polecam wszystkim.

Pani doktor jest uprzejma ale średnio sympatyczna. Aspekty neurologiczne być może zdiagnozowała prawidłowo poprzedzając je wywiadem.Stwierdziła,że dziecko było nie prawidłowo pielęgnowane(nie chodzi o czystość)i efektem tego jest brak umiejętności raczkowania.Zadałem więc pytanie co było źle robione i co powinno się robić,jak postępować z dzieckiem aby potrafiło robić to co większość dzieci w tym wieku.Jednoznacznych wskazówek nie otrzymałem. Generalnie Pani doktor ma problem z precyzowanie swoich myśli. Po wizycie byliśmy zdezorientowani.

Pani doktor jest uprzejma ale średnio sympatyczna.
Generalnie Pani doktor ma problem z precyzowanie swoich myśli.
Po wizycie byliśmy zdezorientowani.

Przestrzegam wszystkim przed wizytą u tej Pani. Kompletny brak kompetencji. Brak poświęcenia czasu dziecku i postawienia odpowiedniej diagnozy. Generalnie niedouczona i niekompetentna. Bełkot, który od niej usłyszeliśmy nadaje się do telewizji do programu UWAGA!!! Mam porównanie gdyż leczę się z dzieckiem teraz u innego lekarza. Totalna strata czasu i pieniędzy. Nie dajcie się nabrać na kolejne wizyty, bo jest to tylko wyciąganie pieniędzy. Uwaga!!! Może zaszkodzić Twojemu dziecku zamiast mu pomóc!!!!!

Koszmar, bylam u niej z dzieckiem dwukrotnie, po raz pierwszy gdy mial kilka tygodni nie "zauwazyla" problemow z napieciem miesniowym, a potem jeszcze raz kilka lat pozniej - niestety nie uzyskalam zadnej konkretnej diagnozy poza jakims metnym belkotem. Zdecydowanie nie polecam, co z tego, ze jest mila i ze sciska reke. Moim zdaniem kompletnie niekompetentna. Moze jak jest bardzo konkretny problem to jeszcze "zauwazy", natomiast w przypadku bardziej dyskretnych zaburzen - jak u mojego dziecka niestety nie byla zbyt pomocna. Strata czasu i pieniedzy.

moim zdaniem najlepszy specjalista! Jego fachowosć i wiedza dla mnie sa nieocenione.

Pani Doktor okazała się być niezwykle uprzejma, ciepła ale i profesjonalna i kompetenta. Zebrała szczególowy wywiad i dokładnie zbadała córeczkę, pokazała równiez jak si enią zajmowac.POlecam!

Ogólnie wrażenie po wizycie pozytywne, ale miałam wrażenie ze kobieta nie jest stworzona do pracy z niemowlakami.Niemniej jednak bardzo kompetentna.