dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jakiego znam ,tylko ciężko się dostać,i często muszę umawiać syna do innego lekarza.

osoba do której z chęcią się chodzi. Czasem żałuję że tak mało ostatnio chorujemy bo kontakt się ograniczył !!! :) Wspaniała osoba, wydawało mi się że podchodzi do mnie indywidualnie, trochę prywatnie, ale po przeczytaniu opinii można zauważyć, że traktuje tak każdego !!! Jedyny mankament - to coraz trudniej się do niej dostać i wizyty zmawiam czasem z tyg. wyprzedzeniem (o ile mi się nie śpieszy),a są to wizyty dla dzieci. Jeżdżę z drugiego końca miasta i dalej jeździć będę. Polecam !!! E. Niezgoda

E. Niezgoda

Najlepszy lekarz na swiecie Najlepszy lekarz pod słońcem! Konsultacje telefoniczne nawet po godzinach pracy Nigdy Nam nie odmówiła pomocy za to Dziekujemy z calego serca a Nasz ALa uwielbia swoją panią doktor. Gorąco polecam! nawet w tedy jak panikuje odnosnie mojej corci to zawsze moge liczyc na pania doktor w 100% ona ze swojm spokojem wytumaczy co i jak Godna zaufania w 100% Za jej cierpliwosc ZA to że potrafi wysluchac jesli chodzi o moja Alicje bardzo DZIEKUJEMY Panikujaca mama

Panikujaca mama

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki, wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać częściej.

W sumie to byłam na wizycie u pani Więcek pierwszy raz, ale wywarła na
mnie naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Prawidłowo dobrała leki,
wytłumaczyła wszystko. Myślę, że w razie choroby, będę do niej zaglądać
częściej.

Z pełna odpowiedzialnością polecam panią doktor. Jest kompetentnym lekarzem od kilku lat zajmuje się mną i mężem i naszymi dziećmi. Dzieciaki uwielbiają ją zawsze idą do niej bardzo chętnie bez żadnego strachu (jak w przypadku innych lekarzy)Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Elżbietę Mizgała. pozdrawiamy serdecznie rodz. Zasucha.

świetna Pani Doktor zgadzam się w 100% z opiniami innych lecz trudno się do niej zapisać z uwagi że przyjmuje głownie dzieci i muszę się niestety zapisywać do innych lekarzy (też nie narzekam bo dobrzy)

Od przeszło dziewięciu lat Pani Doktor jest lekarzem mojego dziecka. Pomogła nam w najcięższych chwilach. Zawsze mogliśmy liczyć na konsultację, pora i dzień tygodnia nie miały znaczenia. Jest rzeczowa, kompetentna, jej spokój udziela się spanikowanym rodzicom. Dziecko jest dla niej najważniejsze. Takiego lekarza to ze świecą szukać !!!!!!

Żyję już na tym świecie 59 lat, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrą lekarką jak jest pani doktor Mizgała, lekarz z powołania, nie odprawia nikogo ze skierowaniem, tylko pomaga pacjentowi od początku do końca, pomimo "chorej" służby zdrowia, pomaga choremu z całego serca, dziękuję i polecam oraz życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza

Wielu już lekarzy widziałam ale Pani dr Mizgała błyszczy najjaśniejszym blaskiem. Jest niesamowitym lekarzem, nikomu nie odmówi pomocy, szczera, uczynna, wysłucha, wytłumaczy, wspiera. Szkoda że to tylko jesten taki lekarz. Najszczersze podziękowania i pozdrowienia dla Pani dr Elżbiety Mizgały :)))

Bardzo dobry lekarz rodzinny, jest kompetentna, uprzejma, godna zaufania. Moje dzieci ją uwielbiają, zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, zawsze znajdzie czas dla pacjenta, konsultuje nawet po godzinach pracy. To prawdziwy lekarz z powołania i życzę sobie i wszystkim więcej takich ludzi. Jest nadzieją dla ludzi, którzy zwątpili w służbę zdrowia. Rodzina Kubackich

Jest nadzieją dla ludzi, którzy zwątpili w służbę zdrowia.
Rodzina Kubackich

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zabrze"?

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
Paderewskiego 2
Zabrze
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)

Poradnia Specjalistyczna DiLMed
ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Katowice
PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze
DILMED S.C. PRYWATNY GABINET LEKARSKI DR . BARBARA RYMARCZYK - Specjalista alergolog
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Lekarska" S. C.
ulica Wawelska 7
41-700 Ruda Śląska
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1