dr n. med. Elżbieta Mizgała-Izworska

Lekarz rodzinny

Zdecydowanie polecam-doskonały fachowiec,dużo cierpliwości dla małych pacjentów i ich Rodziców. Wszystko wytłumaczy, nie ma problemów z dostaniem od niej skierowania na potrzebne badania czy konsultacje specjalistyczne. Zresztą w tej poradnii cały zespół pracuje na 5+.POLECAM

Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec. Oby jak najwięcej takich lekarzy :)

Wspaniały człowiek, doskonały fachowiec. Oby jak najwięcej takich lekarzy :)

GORĄCO POLECAM !!! Najlepsze Pani doktor pod słońcem:)

GORĄCO POLECAM !!! Najlepsze Pani doktor pod słońcem:)

Pani doktor ufam w 101%!Polecam ją każdemu bo nigdy nas nie zawiodła,drąży problem dopóki nie będzie pewna diagnozy,nie zbywa,jeśli jest potrzeba to daje skierowania nie patrząc na limit.Nie ma najmniejszych problemów z dostaniem się do niej!

Super Pani Doktor, zdecydowanie polecam-lecz trudno się do niej dostać, bardzo oblężona przez małych pacjentów.

Bardzo dobry lekarz! Miły, uprzejmy i spokojny człowiek. Pani doktor zawsze ma czas dla swoich pacjentów, nawet poza godzinami pracy przychodni można liczyć na jej pomoc czy krótką konsultację. Interesuje się swoimi pacjentami. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i maluchy ją uwielbiają. Jeśli jest potrzebna konsultacja specjalisty daje skierowania nie "wymyślając" diagnoz!!! Rewelacyjny i bardzo dobry lekarz. Polecam!

Wspaniała Pani Doktor. Zawsze postawi odpowiednią diagnozę.Ma wspaniałe podejście do ludzi,szczególnie do małych pacjentów.Pojechałabym za Nią z dzieckiem nawet do innego województwa.Godna zaufania.