lek. med. Elżbieta Mrozik-Wysota

Psychiatra dziecięcy

Bardzo się zraziłam do doktor Mrozik.Bylam z córką na wizycie Lekarka dowiadujac się o co chodzi naskoczyła na mnie że to moja wina że się córka pociela .Stwierdziła tak po prostu nie przeprowadzając szczegolowej rozmowy bo się po prostu nie dało spokojnie porozmawiać .Wizyta była na tyle nerwowa gdy obie strony zaczęły przedstawiac swoje racje i Pani doktor się zdenerwowala chyba tym ze ktos moze miec odmienne zdanie i nie dotyczyło to leczenia ale sytuacji rodzinnej albo zdenerwowala sie tym że znajdę corce innego lekarza .Pani ta postraszyla sądem za długą przerwę w wizytach .Gdy chcialam z nią jednak porozmawiać na spokojnie Pani stwierdziła ze i tak mnie poda wiec wyszlam z gabinetu zdenerwowana.

Byłam wcześniej u kilku innych psychiatrów i dopiero pani doktor Mrozik-Wysota pomogła mojemu synowi. Potrafi nawiązać relację z dzieckiem i umie z nim rozmawiać. Spokojnie wszystko tłumaczy, skupia się na pacjencie i jego problemach. Pierwszy lekarz, u którego nie miałam wrażenia 'popędzania', pani doktor poświęciła nam bardzo dużo swojego czasu i uwagi. Dziękuję w imieniu swoim i syna :)

Mam mieszane uczucia wobec pani doktor. Zależy na jaki humor się trafi. Czasami rzeczywiście umie nawiązać dobry kontakt z pacjentem ,a czasami jest strasznie opryskliwa i złośliwa. Moje dziecko jest wrażliwym dzieckiem , a właśnie trafiło na zły dzień i teraz nie chce iść do żadnego psychiatry . Jedyne z czego mogę polecić panią doktor to poświęcenie czasu i dobrania leków.

Bardzo polecam! Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem, jest sympatyczna i życzliwa - łatwo przed nią zwierzyć się ze swoich problemów, bez odczucia oceniania :)

Bardzo miła i kompetentna lekarka! Umie nawiązać kontakt z dzieckiem. Poświęca dużo czasu i uwagi swoim pacjentom. Stara się pomóc, doradza różne metody terapii. Polecam!

Polecam panią doktor! Kompetentna, stara się pomóc. W przeciwieństwie do innych lekarzy potrafi poświęcić bardzo dużo czasu i uwagi swoim pacjentom.

lekarka wymaga osobistej wizyty u psychiatry , odradzam , obecnie toczy sie ...chrońcie swoje dziecko przed ludzmi chorymi , ta pani powinna sie leczyć

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor :) Dziecko nie może się doczekać kolejnej wizyty! Polecam!

Najwspanialszy lekarz:) Jest bardzo kompetentna, godna zaufania, uprzejma i sympatyczna. Do takiego lekarza miło się idzie;)

Dobrze nawiązuje kontakt z dzieckiem. Widać że lubi swoją prace. Podeszła do problemu z życzliwością i zrozumieniem.