lekarz Elżbieta Muszyńska

Pani Doktor bardzo sympatyczna, wszystko objaśniła, bardzo miła i ogromnie kompetentna. Wszystko bardzo przejrzyście objaśniła. Nie oceniała człowieka.

Wspaniały lekarz i człowiek. Doktor prowadziła moją ciążę od połowy, gdy zmuszona byłam by zmienić lekarza. Zawsze bardzo kompetentna, zadająca mnóstwo pytań, wywiad powadzony przez panią doktor był najdokładniejszym jaki przeszłam. Pytała nawet, co się nigdy nie zdarzyło, o bliznę na nodze. Ostatecznie nie będziemy rodzić na Żelaznej u Pani doktor, czego bardzo żałujemy, komplikacje zmusiły nas jednak do rodzenia w szpitalu klinicznym. Niezależnie doktor doprowadziła nas do końca ciąży - to wspaniały lekarz i człowiek. Gorąco polecam!

Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Pani dr prowadziła dwie moje ciąże, które chociaż były trudne skończyły się szczęśliwie. Mam zdrowe dzieci. Na każdej wizycie dokładnie mnie badała i co najważniejsze, dodawała siły i uspokajała. Dzięki temu ,że pracuje na Żelaznej nie miałam problemu z przyjęciem do tego szpitala. Dziękuję za wszystko.

Pani Doktor, to prawdziwy przyjaciel. Nawet w sprawach innych niż ginekologiczne potrafi pomóc

Pani Doktór jest osobą bardzo ciepłą,miłą i wyrozumiałą. Trafiłam do Doktór Muszyńskiej po stracie Córeczki ( ciąże prowadziłam u innego lekarza) po poradę oraz o opinię na swój temat. Była to dla mnie straszne trudna i bolesna wizyta z punktu widzenia matki która właśnie straciła dziecko. Musiałam opowiedzieć co sie stało a to nei było łatwe. Pani Doktór była jak "Matka" która potraktowała mnie jak przyjaciel a nie jak bez serca lekarz. Dała nadziej na lepsze jutro. Pani Elżbieta jest sensowna i kompetentną osobą.Mnie osobiście podniosła na duchu bardzo i dała cel w życiu. Polecam w 100% Jestem zachwycona jej osobą i jej optymizmem.

Pani Doktor polecam w 100%. Jestem teraz w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pani Doktor jest bardzo miła, udziela wszelkich pytań i jest ciepła osobą i w dodatku wspaniałym specjalistą. Ja osobiście szukałam lekarza, który nie będzie mnie traktował jak kolejną z listy, a jak pacjentkę, która potrzebuje wsparcia i ludzkiego podejścia. Przeczytałam jedną negatywną opinię o Pani Doktor jednak nie jestem w stanie uwierzyć w to co zostało napisane ponieważ zachowanie Pani Doktor z opisu nie pasuje w ogóle do tego co ja i inne pacjentki widziałyśmy i słyszałyśmy będąc na wizycie i to nie jednej.To jak dwa różne światy. Dodatkowo dla mnie dużym plusem był fakt, iż Pani Doktor pracuje w Św. Zofii, więc jeśli któraś z Was chciałaby tam rodzić to dostanie się tam na 100%.Ja córeczkę urodziłam właśnie tam i nie miałam absolutnie żadnych problemów z przyjęciem mimo, ze w tym czasie rodzących było bardzo dużo i nie przyjmowali wszystkich pacjentek. Po porodzie pani Doktor nas odwiedziła i osobiście wypisała ze szpitala. Nie musiała tego robić, a jednak. Lekarz godny zaufania i będący od początku do końca. Dodam, że poza kwotą wizyty w gabinecie przez całą ciąże nie dopłacałam ani złotówki do porodu, czy też pobytu w szpitalu. Wyjątkowe traktowanie nie było podyktowane niczym innym niż wspaniałym podejściem do pacjenta. A przecież w tym ważnym dla nas okresie o to chodzi :-)

Lekarz, który dawał mi nadzieję na dziecko. Kompetentna, bardzo kulturalna, miła. Wizyta podczas ciąży zawsze nie tylko dawała mi kierunek postępowania ale także mnie uspokajała i dawała nadzieję. W okresie okołoporodowym Pani Doktor pokierowała mnie odpowiednio. Ma dużo pacjentek ale zawsze pamiętała, odbierała telefony. Zawsze znalazła czas i nigdy nie pospieszała. Mam zdrową córeczkę. Jestem bardzo wdzięczna:-)

Mam zdrową córeczkę. Jestem bardzo wdzięczna:-)

Pani doktor prowadzi właśnie już moją drugą ciążę. Mam do niej ogromne zaufanie, jest gotowa na pomoc w każdej sytuacji (odbiera telefony od pacjentów nawet poza godzinami pracy). W razie problemów zdrowotnych odsyła do innych specjalistów. Jest zainteresowana zdrowiem pacjentki, także poza aspektem ginekologicznym. Odpowiada na wszystkie pytania, chętnie wyjaśnia, uspokaja. Przy tym jest delikatna i miła. Serdecznie polecam tego lekarza!

2 razy byłam na wizycie u pani dr Muszyńskiej. Była to moja pierwsza ciąża i po tym jak straciłam swojego ginekologa, trafiłam przez czysty przypadek do niej. Był to już 6 miesiąc i się bałam znowu szukać następnego lekarza, więc po pierwszym razie chociaż nie spodobało mi się podejście dr Muszyńskiej poszłam do niej kolejny raz. Wizyty miały zawierać badanie USG lecz wręcz błagałam żeby mi go zrobiła, a ona w dziwny sposób upierała się, żebym ja poszła wykonać go prywatnie w innej przychodni, tłumacząc to że ma nie zbyt dobry sprzęt (lecz kwotę wizyty zwiękrzyła bo dodała właśnie usg). Na pytania które zadawałam, nie chciała kompleksowo odpowiedziec, argumentując: "jest zawcześnie na takie pytania, za dwa tygodnie Pani przyjdzie do mnie na wizytę to wyjaśnie to wszystko..." Drugi raz jak byłam, to ona poprosiła żebym się streszczała, ponieważ nie mam żadnych kłopotów z ciążą, a moje obawy i setki pytań nie są uzasadnione. Przy tym że siedziałam w jej gabinecie równo 15 minut, uważam że zasługuje na to by ona mi za 150zł odpowiedziała na "bezsensowne" pytania jej zdaniem, a przynajmniej żeby moja wizyta była kompleksowa jak o tym mówi przy zapisie na wizytę i żeby trwało to przynajmniej ze 30 minut. Myślę że to minimalny czas na wyjaśnienia, a nie jak w przychodni Państwowej gdzie wiele pacjętów musi lekarz zdążyć obsłużyć. Kontynuowałam w szpitalu Sw.Rodziny z dr.Zalewskim - jest perfekcyjnym ekspertem i śietnym człowiekiem. Nie włazi nikomu w .... a jest objektywnym i prawdziwym. To bardzo cenne zwłaszcza u lekarzy. A pani Elżbieta mówiła częściej to co chciałam usłyszeć,a nie faktycznie, wiele razy mnie wprowadziła w błąd w ten sposób, i stale patrzyła na zegarek, po chciała więcej zarobić...wstrętne to!!! Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dr. Muszyńska prowadzi moją ciążę, jestem z niej bardzo zadowolona, kompetentna miła i kulturalna osoba. Zawsze odpowie na dręczące pytania, nigdy nie miałam wrażenia ze nie ma dla mnie czasu. Kieruje do specjalistów w sprawie konsultacji naprawdę polecam. Pierwszy raz nie mam nic do zarzucenia ginekologowi a chodziłam do wielu.