lekarz Elżbieta Muszyńska

Najlepszy lekarz ginekolog-położnik jakiego znam a jestem matką trójki dzieci, więc byłam pacjentką wielu lekarzy zanim trafiłam do Pani Muszyńskiej. Kompetentna, bardzo kulturalna można na nią liczyć(odbiera telefony od pacjentek). Szczerze wszystkim polecam.

lekarz bardzo indywidualnie podchodzacy do pacjenta. Przy ograniczonej ilosci czasu (zawsze pełno pacjentów, dość czeste opoznienia) daje mozliwość zadania pytań, na które wyczerpujaco odpowiada. Ani razu Pani doktor nie dala mi do zrozumienia, ze już wizyta dobiegła konca. Duzy profesjonalizm, m.in objawiajacy sie tym, ze Pani doktor zwraca uwage na inne dolegliwości niejako spoza jej specjalnosci; nie wyrokuje diagnoz, ale odsyła do wlasciwego specjalisty. Mila i serdeczna osoba.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry lekarz. Prowadziła moją ciążę od poczatku aż do osobistego odbioru porodu i wszystko było ok.

dokładnie tak jak w pytaniu: miałam wysokie oczekiwania i dr je spełniła; wreszcie spotkałam miłą lekarkę, która nie próbowała mnie wypędzić z gabinetu po 15 minutach i dokładnie odpowiadała na moje pytania

bardzo wiele zawdzięczam Pani Doktor,Jej ostrożności i doświadczeniu

bardzo wiele zawdzięczam Pani Doktor,Jej ostrożności i doświadczeniu

świetna lekarka, bardzo sympatyczny człowiek

świetna lekarka, bardzo sympatyczny człowiek

dr Muszynska prowadzila moja pierwsza ciaze i ciesze sie,ze trafilam wlasnie do niej.Duzy profesjonalizm,rzeczowa a zarazem bardzo uprzejma.Mozna ja zapytac o wszystko a ona odpowie bardzo dokladnie.Przy nastepnej ciazy tez napewno sie do niej zglosze bo mam do niej 100% zaufanie.Jedyny minus to czas oczekiwania na wizyte ale z drugiej strony co tu sie dziwic.To naprawde super lekarz i fantasyczny czlowiek.Oby wiecej takich lekarzy

P. Muszyńska prowadzi moją ciążę od samego początku. Jestem bardzo zadowolona z jej usług. Duży profesjonalizm. Serdecznie polecam!!!