dr Elżbieta Narewska

Pani doktor prowadzi mnie już od 10 lat. Zawsze szczegółowo odpowiadała na moje pytania. Proponowała jak poprawić kondycję oczu. Pomogła przy doborze i nauce nakładania soczewek. Polecam gorąco!

Polecam panią doktor. Leczę się u niej już 4 lata i jestem z niej bardzo zadowolona.

jest nie uprzejma ,sprawia wrażenie wiecznie niezadowolonej ,nie zna się na chorobie nie polecam tej lekarki

Mam wątpliwości co do kompetencje zawodowe Pani dr. Chodzę do niej od 10 lat i nie mam o nie zdania... Może ktoś powie coś więcej.