Elżbieta Narojczyk-Świeściak

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Nie polecam. Wizyta przebiegała na strofowaniu a nie merytorycznym przekazie. Skandaliczne zachowanie. Nie powinna być dopuszczona do pacjentów. Ocena zero nawet nie jeden

Wspaniała, rzetelna, merytoryczna lekarz, która pozwoliła mi bez zbędnego stresu przejść przez zabieg, który sama wykonała. Pani doktor Elżbieta Narojczyk - Świeściak potrafi zająć się pacjentką od początku do końca, tak jak powinni wszyscy lekarze. Poświęciła mi swój czas tłumacząc wszystko, wyjaśniając i odpowiadając na nurtujące mnie pytania. Bez względu na wynik badania histopatologicznego, krótki pobyt w Szpitalu Bielańskim, gdzie miałam przyjemność spotkać Panią doktor, pozostanie w mojej pamięci jako kolejne, pozytywne doświadczenie życiowe. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Bardzo dobra specjalista sumienna i dokładna polecam każdej kobiecie.

Bardzo dobra specjalista sumienna i dokładna polecam każdej kobiecie.

Dzięki Pani Dr urodziłam dwoje cudownych dzieci.Jestem Jej Bardzo bardzo wdzięczna. K.W.

K.W.

Wspaniała lekarz, pełnia profesjonalizmu i kompetencji, rozwiązywała moją ciążę cięciem cesarskim i tak mnie zszyła że po dwóch latach nie widać nawet blizny, a kolejna ciąża w krótkim czasie obyła się bez problemów i była w całości prowadzona przez panią doktor. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba. Serdecznie polecam.