lekarz Elżbieta Nazarewska

Anestezjolog

1,8
1,7

Gratuluję pani doktor wyobraźni i optymizmu. Mojemu ojcu z zaawansowanym Parkinsonem, który nie mógł od kilku dni niczego połykać zaleciła na wypisie z SOR picie trzech litrów wody i łykanie Augmentin w tabletkach dwa razy dziennie. Na odleżynë wielkości dłoni nie nałożyła nawet opatrunku. Boże, miej w opiece pacjentów tej doktorki!

Spotkałam się z Panią doktor na SOR. Jej zachowanie było okropne. Bardzo nieuprzejma, arogancka i pretensjonalna. Zachowywała się jakby była w pracy za karę. I to nie tylko ja miałam takie odczucia. Rozmawiając z pacjentami na oddziale, których przyjmowała Pani doktor okazało się, że wszyscy mieli takie same zdanie na jej temat.

Ta kobieta, nie powinna wykonywać tego zawodu! Zupełny brak profesjonalizmu. :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ta kobieta, nie powinna wykonywać tego zawodu!

P. Nazarewska zachowała się fatalnie wobec mojej znajomej kiedy ta zgłosiła się na SOR. Nie dość że insynuowała (próbowała wmówić) iż jest zarażona wirusem COVID to jeszcze wezwała na oddział policję (która nie tylko nie nałożyła żadnego mandatu na moją znajomą, ale pomogła ustalić nazwisko i stopień służbowy p. Nazarewskiej). Następnie P. Nazarewska zgłosiła do sanepidu potrzebę odizolowania mojej znajomej z powodu rzekomego kontaktu z chorym na COVID. Jednak tego dnia nikt ze szpitala nie udał się na kwarantannę ani nie zamknięto oddziału - nic się w szpitalu nie stało ...

Jednak tego dnia nikt ze szpitala nie udał się na kwarantannę ani nie zamknięto oddziału - nic się w szpitalu nie stało z tego powodu.
Działanie p. Nazarewskiej było podyktowana pobudkami osobistymi - taka osoba nie powinna prowadzić praktyki lekarskiej.

Brak wyrafinowania, uprzejmości i zarozumialstwa. Pani Dokltor powinna zająć się innym zajęciem niz opieka pacjentem w szpitalu Bielańskim. Nie mając wiedzy w dzidzinie urologii jako anstezjolog wyrzuciła moją matkę z gabinetu ze słowami "i tak straci PAni nerkę ale do szpitala PAni nie przyjmiemy.

Nie mam słów wdzięczności dla Pani Anestezjolog Elżbiety Nazarewskiej. To że mój mąż trafił na SOR i na dyżur pani doktor nazywam cudem. Człowiek anioł. Jeszcze nikt tak nie zajął się moim mężem podczas długoletniej i przewlekłej choroby PZT. Zupełnie bezinteresowna pomoc, poświęcony czas, rozmowa z chorym i podjęcie tak szybkich i zdecydowanych decyzji sprawiło że mąż następnego dnia znalazł się na oddziale gastroenterologicznym. Z całego serca polecam wszystkim chorym Panią doktor Elżbietę Nazarewską. Bardzo wdzięczna żona chorego Tomasza.