lekarz Elżbieta Nazarewska

Anestezjolog

Nie mam słów wdzięczności dla Pani Anestezjolog Elżbiety Nazarewskiej. To że mój mąż trafił na SOR i na dyżur pani doktor nazywam cudem. Człowiek anioł. Jeszcze nikt tak nie zajął się moim mężem podczas długoletniej i przewlekłej choroby PZT. Zupełnie bezinteresowna pomoc, poświęcony czas, rozmowa z chorym i podjęcie tak szybkich i zdecydowanych decyzji sprawiło że mąż następnego dnia znalazł się na oddziale gastroenterologicznym. Z całego serca polecam wszystkim chorym Panią doktor Elżbietę Nazarewską. Bardzo wdzięczna żona chorego Tomasza.