lekarz Elżbieta Nikiel

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Potwierdzam opinie, które o Pani doktor tutaj napisano: jest to osoba uprzejma, o indywidualnym podejściu do pacjenta. Prowadziła moje odczulanie, wyprowadzając moją alergię (oraz, we wcześniejszym okresie, astmę!) na prostą. Ukłony w kierunku jej wiedzy, kompetencji (i trafności osądu). Sprawia niekiedy wrażenie surowej i nieprzystępnej; w rzeczywistości jest to jednak osoba oddana swoim pacjentom, nawet bez zaglądania w kartę pamiętająca o historii ich choroby i wcześniej prowadzonym leczeniu.

Pani Doktor jest nie tylko miła ale Jej podejście do dzieci jest fenomenalne. Moja 3.5 miesięczna córeczka na widok lekarzy zawsze płacze, a tym razem przez całe 1.5 godz, bo tyle trwała nasza wizyta, była uśmiechnięta i ufna! Pani Doktor odpowiedziała mi na każde moje pytanie i dokładnie wytłumaczyła co robić w wypadku Atopowego Zapalenia Skóry. Dostałyśmy skierowanie na badania i testy alergologiczne z krwi, które wykazały, że moje dziecko jest uczulone na kota i jajko. Co piękniejsze można się konsultować z Panią doktor telefonicznie gdy zajdzie taka konieczność. Moja córcia już po tygodniu ma się lepiej choć wiem, że w przypadku tej choroby proces leczenia jest żmudny i długotrwały. Pani Doktor! Jeżeli Pani to będzie czytała chciałam Pani jeszcze raz podziękować za zwykłą ludzką troskę i zrozumienie. Polecę Panią każdemu potrzebującemu pacjentowi.

Godny polecenia lekarz, dobre skutki terapii

Godny polecenia lekarz, dobre skutki terapii

Bardzo dobry lekarz, dzięki Pani doktor mój syn w końcu może spokojnie spać po dobraniu odpowiednich leków. Wcześniej dusił się od kaszlu i tylko leczony od przeziębienia a okazało się ze jest alergikiem

Zawsze miła, serdeczna z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Dokladnie bada, pyta, słucha, tumaczy bez żadnego pospiechu. Szuka przyczyny alergii i dobrze dobiera leki. Polecam wszystkim !Naprawde warto.

Polecam wszystkim !Naprawde warto.

Lekarz z powołania,profesjonalistka.Zna i pamięta swoich pacjentów.Zwraca uwagę na wszystko,nie tylko na wybraną jednostkę chorobową.Godna polecenia i naśladowania