lekarz Elżbieta Nosiła

Dermatolog

2,5

Męczyłem się z grzybicą paznokcia, Pani dr postanowiła zadziałać natychmiast przepisując bardzo dobre lekarstwo po uprzednim zleconym badaniu krwi.po 4 mies. nie mam już śladu grzybicy z którą żyłem od 2-óch lat.

Poza tym, że jest to miły człowiek, nie posiada kompetencji jako lekarz.Na zmianę na skórze nic nie przepisała tylko uznała,że można ją usunąć wyłącznie chirurgicznie bo to chyba brodawka.Lekarka poleciła kolejną wizytę za miesiąc w oczekiwaniu co się dalej ze zmianą stanie z perspektywą ewentualnej konsultacji chirurga onkologa. Inny lekarz dermatolog do którego od razu się udałam wyleczył mi tą zmianę w ciągu 2 tygodni