mgr Elzbieta Oknianska

Psycholog

ŻYCZLIWA osoba, byłam z córką (wiek 17 lat) na dwóch wizytach i jestem pod wrażeniem zaangażowania Pani Psycholog. Dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie z jakimi problemami boryka się moje dziecko i jak istotne są one dla jej codziennego funkcjonowania. Trafiłyśmy do odpowiedniej osoby, która "małymi kroczkami" czyni cuda:), bo każda drobna zmiana u córki, która wywoła radość, chęć przebywania z innymi ludźmi jest dla mnie SUKCESEM. Mam nadzieję, że córka odzyska wiare w siebie, otworzy sie i zaakceptuje świat - taki jaki jest. Dziękujemy Pani Elu za wsparcie, pomysłowość, zaangażowanie i za wskazanie różnych możliwości wyjścia z trudnej sytuacji. Pozdrawiamy i Dozobaczenia!

Do Pani Ezbiety zgłosilismy się z problemem małżeńskim. Jesteśmy młodą parą, ale nie umieliśmy dogadać się w różnych zwykłych sprawach. Po kilku spotkaniach możemy powiedzieć że wiemy gdzie tkwi nasz problem. Jesteśmy zadowoleni choć wiemy że musimy pracować razem. Polecamy. Zadowoleni Paulina i Waldemar

Paulina i Waldemar

Jestem zadowolona z wizyty u Pani psycholog. Od lat miałam problemy natury emocjonalnej. Do tej pory udawalam że jestem zadowolona z życia. Po spotkaniach z Panią psycholog zrozumiałam gdzie leży problem i podjęlam pracę nad sobą. Dziś nie udaję kogoś innego ale siebie. Lepiej sypiam, jestem zrelaksowana. Polecam. Ewa K. Gdańsk

Ewa K. Gdańsk

Choruję na nerwice lękową 6lat a wystarczyły 3 spotkania . Świetna Pani Psycholog,szczerze słucha,doradza. Idąc na spotkanie mój lęk wynosił 10 a teraz 1 :) Gorąco POLECAM !!! Dziękuję i pozdrawiam. Żaneta

Żaneta

Jestem osobą,która cierpi na nerwicę 20 lat.Trafiłam do pani psycholog w kiepskim stanie.Pani psycholog prowadziła spokanie tak, ze ja sama dochodziłam do rozwiązań.I co było ciekawe to to ,ze wiele robilam w życiu a tego nie widziałam, bo lek mnie ograniczał. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Jeśli ktoś chciałby pomóc sobie i odkryć gdzie tkwi przyczyna różnych zachowań przeszkadzających w normalnym codziennym funkcjonowaniu to polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską i jej metodę pracy. Terapia u Niej pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem i jak z nim sobie radzić. Wywodzę się z rodziny z problemem alkoholowym. Jako dorosły człowiek samodzielnie podjąłem trud poznania przyczyn moich dysfunkcyjnych zachowań, które przeszkadzały mi wchodzić w dojrzałe relacje z innymi ludźmi i powodowały we mnie wielkie wewnętrzne napięcia. Dodatkowo gdy potrzeba było podejmować różne ważne decyzje życiowe nie potrafiłem jasno określić czego tak naprawdę chcę. Ta sytuacja powodowała, że brakowało mi radości i wolności, którą teraz odkrywam. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani Elżbiety odkryłem gdzie jest problem i jak sobie z nim poradzić. Dzięki Jej pomocy, trud samopoznania aby zrozumieć różne mechanizmy, które wpływają na takie a nie inne moje zachowania, osiągnął punk kulminacyjny. Poznawszy źródło moich zachowań i otrzymawszy od Pani Psycholog „narzędzia” za pomocą, których da się je zmienić mogę już samodzielnie kontynuować prace nad sobą i mam nadzieję wchodzić w zdrowe relacje z innymi ludźmi. Gorąco polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską - zadowolony pacjent.

Polecam ten gabinet ponieważ mając nerwice wiele zrozumiałam, lek mi zmalał .A to dzięki terapii u pani psycholog.Zrozumialam ze nie mogę uciekać od sytuacji stresujacych tylko muszę stawić im czoła.Pani psycholog bardzo mi pomogła polecam Grazyna

Grazyna

Obecnie jestem na etapie podjęcia decyzji co do zmiany miejsca zamieszkania oraz wyboru pracy. Pochodzę z rodziny z problemami alkoholowymi i w swych wyborach brak mi zdecydowania. Potrzebowałem wsparcia psychologicznego bez angażowania się w terapie trwające miesiącami. Przeglądając internetowe oferty pomocy psychologicznej natknąłem się na gabinet Pani Elżbiety Oknianskiej, która stosuje TSR metodę krótkoterminową. Spodobało mi się założenia tej metody i jedno z haseł: Nie komplikuj. Życie jest naprawdę proste! Jestem zadowolony z wizyty. Co nie co mi rozjaśniła.

Lekarz godny polecenia, doskonałe doświadczenie w pracy z dziećmi, bardzo ludzkie,ciepłe podejście i uważność na uczucia dziecka. Budzi zaufanie i jest warta tego zaufania. Pomoc nieoceniona. Wspaniały lekarz.

bardzo dobry specjalista.jest konkretna i slucha co sie mowi.Obecnie lepiej funkcjonuje.dziekuje i polecam