dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Internista

Pani doktor Elżbieta Oleszczak jest bardzo kompetentna i dociekliwy w postępowaniu diagnostycznym. Jestem od wielu lat jej pacjentka. Za każdym razem skutecznie rozwiązywala moje kłopoty ze zdrowiem. Pani doktor ma doktorat i jest specjalistą chorób wewnętrznych. W wolnych chwilach dokształca się. Wiem o tym ponieważ ostatnio napisała dla mnie dietę, dzięki której schudłam 8 kg. Zrobiła to bezinteresownie. Zmotywowala mnie psychologicznie do podjęcia ciężkiej walki o moje zdrowie. Już odczuwam sporą poprawę jeśli chodzi o zmniejszenie bólu kolan i kręgosłupa. Dodam, że nie jest to jeden problem zdrowotny, z którym zmagam się z dobrym efektem dzięki Pani doktor. Dziękuję bardzo Pani doktor! A państwu serdecznie polecam skorzystać z leczenia przez TĄ WŁAŚNIE PANIĄ DOKTOR!!!

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie .Jeśli pani doktor niema nie chodze do innego specjalisty bo nikt mnie tak nie zrozumie jak ona bo rozmawia ze mna jak przyjaciel usmiechajac się i czasem rzucając jakiś żart dlatego mam do niej ogromne zaufanie i traktuje ja więcej jak lekarza .POLECAM PANIA DOKTOR

Wizyty u lekarzy bywają często dla mnie stresujące. Sama nie wiem, dlaczego, ale często mam wrażenie, że robią mi łaskę i są źli, że w ogóle się tam pojawiłam. Z Panią Doktor Oleszczak jest zupełnie inaczej. Wita pacjenta z uśmiechem, pyta się w czym może pomóc. Jako astmatyczka często zimą choruję na zapalenie oskrzeli. Dzięki trafnym diagnozom Pani Doktor i przysłowiowym dmuchaniu na zimne, mamy styczeń a ja ciągle jestem zdrowa. Dodatkowo, gdy Pani Doktor dowiedziała się, że od jakiegoś czasu jestem wegetarianką, skierowała mnie na szereg badań. Żeby wiedzieć ...

Dodatkowo, gdy Pani Doktor dowiedziała się, że od jakiegoś czasu jestem wegetarianką, skierowała mnie na szereg badań. Żeby wiedzieć takie rzeczy o pacjencie, trzeba chcieć go słuchać. Pani Doktor słucha, słucha i chce rzeczywiście pomóc.
Dziękuję!

Leczę się u dr Oleszczak i nie zmienię jej na żadnego innego lekarza choć mieszkam na drugim końcu łodzi /dąbrowa/ .To bardzo dobry lekarz .Trafne diagnozy i leki .Pani doktor jest uprzejma i otwarta w kontakcie z pacjentem.Nie robi problemów gdy potrzebne są jakieś badania.Super lekarz,oby więcej takich.Pani doktor wzbudziła moje zaufanie już od pierwszego spotkania .Zdecydowanie polecam dr Elżbietę Oleszczak

U Pani dr Oleszczak leczę się od kilku lat to lekarz, który budzi zaufanie. Jest osobą empatyczną czym sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na udzieleniu pomocy pacjentowi. Jest kompetentna, skrupulatna i energiczna, nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych objawów. Wnikliwie analizuje wyniki. Podczas badania poświęciła mi dużo uwagi, zdiagnozowała i zleciła leczenie.Polecam Panią dr Oleszczak.

Jestem pacjentką p. dr Oleszczak od 2 lat. Mogę więc z całym przekonaniem polecić Ją jako lekarza każdemu. Pani dr Elżbieta Oleszczak ma bardzo dużą wiedzę medyczną.Przez te dwa lata wyleczyla mnie z wielu chorób z ktorymi nie mogli sobie poradzić inni lekarze. Zawsze pogodna ,cierpliwa potrafoąca doradzić nie tylko w sprawach medycznych. Polecam każdemu.

Jestem pacjentką p. dr Oleszczak od 2 lat.
Mogę więc z całym przekonaniem polecić
Zawsze pogodna ,cierpliwa potrafoąca doradzić nie tylko w sprawach medycznych.
Polecam każdemu.

Lekarz, internistka pani Elżbieta Oleszczak to świetny doktor. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Dokładnie wysłucha, wybada i odpowie na każde pytanie. Jest bardzo miła, cierpliwa i sympatyczna. Nie lubię ogólnie środowiska lekarskiego ale jeśli miałbym wrócić do kogoś po poradę lekarską to tylko do tej Pani doktor. Szczerze i w 100% polecam!

Pani doktor jest jedną z niewielu lekarzy pierwszego kontaktu w mojej przychodni, do którego idzie się z przyjemnością, a nie tylko z konieczności. Jej sposób podejścia do pacjenta wpływa pozytywnie na jego psychikę w trakcie procesu leczenia. Jest miła i sympatyczna. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Jednocześnie cechuje ją duży profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.

Pani dr Oleszczak to lekarz, który budzi zaufanie. Jest osobą empatyczną czym sprawia wrażenie, że naprawdę zależy jej na udzieleniu pomocy pacjentowi. Jest kompetentna, skrupulatna i energiczna, nie bagatelizuje nawet najdrobniejszych objawów. Wnikliwie analizuje wyniki. Podczas badania poświęciła mi dużo uwagi, zdiagnozowała i zleciła leczenie, które było skuteczne. Gorąco polecam

Byłem dziś w przychodni z wizytą u Pani Doktor i ujęła mnie Jej empatia i podejście do mnie jako pacjenta.Nie było mowy o jakiejś spychoterapii,wręcz przeciwnie - spokój,czas mnie poświęcony i profesjonalna porada lekarska.Uważam że ta Kobieta godnie reprezentuje swój zawód,zawód Lekarza.Oby więcej takich Ludzi w naszej Służbie Zdrowia!

Wciąż poszukujesz "Internista Zgierz"?

Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź