dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Korzystam z porad Pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Miła, konkretna i kompetentna. Szczerze polecam.

Jest chociaż normalną osobą która wysycha i nigdzie się nie śpieszy po prostu zależy jej na pacjecie pozdrawiam Ja.

Pani doktor jest lekarzem oddanym pacjentom.Wnikliwie ocenia wszystkie symptomy ,które zgłasza pacjent,okazuje zrozumienie i cierpliwość,troskę.Jest lekarzem,który nie pozostawia pytań bez odpowiedzi.Jest przy tym bardzo serdeczna,mimo zmęczenia zawsze uśmiechnięta.Jednak przede wszystkim -zleca potrzebną diagnostykę i wdraża skuteczne leczenie.

Pani doktor jest miłą i bardzo kontaktową osobą. Bardzo cierpliwie wysłucha i poradzi w różnych problemach zdrowotnych. Miło jest spotkać tak ciepłą i życzliwą osobę . Z poważaniem pacjentka Krystyna P .

Bardzo sympatyczna i kompetentny lekarz.Cierpliwie wysłucha i poświęca czas na wysłuchania pacjenta.Szybko diagnozuje i dobiera skuteczne leczenie.GODNA POLECENIA.

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie .Jeśli pani doktor niema nie chodze do innego specjalisty bo nikt mnie tak nie zrozumie jak ona bo rozmawia ze mna jak przyjaciel usmiechajac się i czasem rzucając jakiś żart dlatego mam do niej ogromne zaufanie i traktuje ja więcej jak lekarza .POLECAM PANIA DOKTOR

Pani doktor jest bardzo rzeczową i kompetentną lekarką. Potrafi wysłuchać pacjenta poświęcając odpowiednią ilość czasu. Jasno i rzeczowo wytłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poza tym wszystkim, Pani doktor jest wspaniałym człowiekiem. Wizyty przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Lekarz godny polecenia ze względu na profesjonalizm i osobowość...

Doktor Oleszczak jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest bardzo pomocna i pozytywnie nastawiona do pacjentów. Polecam ją w 100%

Polecam Dr. Oleszczak - bardzo miła osoba, kompetentna, zawsze pomocna. Polecam Ją jako lekarza rodzinnego, my tak właśnie korzystamy z Jej usług.

Leczę się u dr Oleszczak i nie zmienię jej na żadnego innego lekarza choć mieszkam na drugim końcu łodzi /dąbrowa/ .To bardzo dobry lekarz .Trafne diagnozy i leki .Pani doktor jest uprzejma i otwarta w kontakcie z pacjentem.Nie robi problemów gdy potrzebne są jakieś badania.Super lekarz,oby więcej takich.Pani doktor wzbudziła moje zaufanie już od pierwszego spotkania .Zdecydowanie polecam dr Elżbietę Oleszczak