lekarz Elżbieta Olszewska-Mojsej

Polecam w 100%!!!Lekarz z powołania !!!Chodzę do pani doktor już z trzecim dzieckiem i zawsze mogę na nią liczyć!!!Konkretna lekarka!!!Profesjonalistka,miła i serdeczna dzieciom!!!

Niestety mam odmienne zdanie na temat Pani Doktor, z "łaską" przyjęła mojego syna, bo nie jest jej pacjentem, jest bardzo nieprzyjemna. Byłam u niej nie pierwszy raz i za każdym razem rozmawiała przed telefon podczas wizyty. Odbębniła po prostu tą wizytę. NIE POLECAM

PANI DOKTOR MA PRZEDE WSZYSTKIM PODEJŚCIE DO DZIECI UŚMIECH NA TWARZY DODAJE ODWAGI PRZESTRASZONYM I ZMĘCZONYM CHOROBĄ DZIECIOM TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ I JAK WYŻEJ PISZCIE NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY:)

TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ I JAK WYŻEJ PISZCIE NIGDY NIE ODMAWIA POMOCY:)

Mam dwoje dzieci, które w razie choroby potrafi wyleczyć tylko Pani Doktor. Jest bardzo uprzejma, na wizyty przyjeżdża zawsze, nigdy nie odmawia. Cenne są nawet porady telefoniczne. Polecam wszystkim rodzicom!

Gorąco polecam!ŚWIETNY LEKARZ!Mój syn jest uczulony na białko mleka krowiego często miewa wysypki zawsze mogę liczyc na pomoc.Dziękuję!Mama Fabiana

Przez złą diagnozę p.Mojsej mój synek został narażony na bardzo nieprzyjemne komplikacje. A wystarczyłoby dokładnie go zbadać i poświęcić mu odrobinę więcej czasu. P.Mojsej jak dla mnie nie zasługuje na miano lekarza........bo to jest zawód z powołaniem, którego tej pani wyraźnie brakuje. Odradzam każdemu rodzicowi!

Odradzam każdemu rodzicowi!

Od lat Pani Doktor przyjeżdza do mojego syna w razie potrzeby mimo, że nie mieszkamy bardzo blisko. Syna zawsze wyleczy a on uwielbia Panią Doktor i nie chce innej. Mój syn jest autystykiem więc zdobyć zaufanie takiego dziecka to naprawdę coś dużego. Pani Doktor jest zawsze uprzejma przez telefon i nigdy nie odmówiła nam pomocy.

Zdecydowanie polecam, wszystkim, którzy chcą dbać o swoje dzieci

Zdecydowanie polecam, wszystkim, którzy chcą dbać o swoje dzieci

Polecam panią doktor, to prawdziwy lekarz z powołania.

Polecam panią doktor, to prawdziwy lekarz z powołania.

bardzo dobry kontakt, lekarz kompetentny i przyjazny.

bardzo dobry kontakt, lekarz kompetentny i przyjazny.