lekarz Elżbieta Ostrowska-Ciskowska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Panią doktor Elżbieta Ostrowską-Ciskowską znam od 20 lat Trafiłam na Nią przez przypadek gdyż pełniła dyżur w zastępstwie innej Pani ginekolog ,u której byłam pod katrolą.Przez ten przypadek zyskałam wspaniałą opiekę u Pani doktor.Jestem pod kontrolą wspaniałej Ginekolo- endokrynolog, która około 2 mcy temu zleciła badanie .W rezultacie zostały wykryte zmiany, które dadzą się wyleczyć. Fachowiec na 1000% . Fakt Pani doktor ma specyficzne podejście,ale zawsze pomocna , życzliwa i serdeczną. Pomimo ,że jestem kobietą 50+ uwielbiam jak zwraca się do mnie po imieniu ,a nigdy nie przeszłyśmy na "Ty" ...

Fachowiec na 1000% .
Nie jest to opinia kupiona ,a z pełni serca płynąca.
Dzięki Pani doktor przyszły ba świat moje dwoje wnucząt.
Z mojego polecenia trafiła do Pani doktor córka mojej znajomej i dziś cieszy się dwojgiem zdrowych dzieci ,a miała problem z zajściem w ciążę
Życzę każdej kobiecie takiego lekarza
.Z całego serca polecam ❤️
pacjentka Katarzyna do końca swoich dni wierna i wdzięczna 😘

Najgorszy "lekarz", jaki istnieje. Przez wiele lat źle leczyła moją mamę. Lek na obfite krwawienia: "Proszę jeść czerwone mięso i popijać winem, bo dostanie pani anemii". Podczas jednej z wizyt okazało się, że moja mama ma polipy w macicy. Po ich usunięciu, p. Ciskowska kazała brać tabletki, które dostają panie, mające problemy z utrzymaniem ciąży. Są to bardzo silne hormony, których przyjmowanie (w przypadku, kiedy ma się wystarczająco progesteronu) powodują silne krwotoki. Tak też się niestety stało i to dopiero 2 miesiące po zabiegu! Hormony przyjmowane przez ten czas narobiły dużo złego. Mama o mało się nie wykrwawiła, tymczasem p. Ciskowska raczyła odebrać telefon dopiero za 5. razem i powiedziała: "na co czekasz, jedź z mamą, jak najszybciej, bo może się wykrwawić; może trzeba przetoczyć krew, powodzenia". Mama była w szpitalu, skutki przyjmowania hormonów mijają dopiero teraz, dokładnie rok później.
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Pani Ciskowska - czas skończyć działalność, zanim komuś na prawdę wydarzy się przez Panią tragedia!

Nie polecam dr Ostrowskiej jako endokrynologa - ginekologa. Niestety nie ma fachowej wiedzy i nie zdiagnozowała u mnie prawidłowo chorób tarczycy. Leczyła mnie na nadczynność,a okazało się, że mam niedoczynność. Jeśli chcecie być zdrowe to nie polecam tej doktor.

Do dr Ostrowskiej chodzę od wielu lat. Trafiłam do niej głównie dla tego że specjalizuje się także w endokrynologii. Miałam zaburzenia hormonalne i wyleczyła mnie z nich na tyle skutecznie że w ciążę zaszłam podczas pierwszej próby. Mimo że jest obleganym lekarzem to zawsze znalazła dla mnie czas. W odpowiednio momencie dostrzegła mój problem ze skracająca się szyjka macicy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wręcz zdecydowanie polecam. Dziwią mnie niektóre opinię. Jak osoba korzystająca z usług dr może oceniać jej kompetencje. Niedorzeczne. Krytyka musi być konstruktywna.

B.dobra lekarka. Rzeczowa, konkretna, polecam.

B.dobra lekarka. Rzeczowa, konkretna, polecam.

Super!!!żebym nie trafiłam z zagrożoną ciążą do P.DR.to nie wiem jak by się skończyło gdzie mam poprzednie dziecko z Zespołem Williamsa dzięki pani Ostrowskiej dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy. i wysłała mnie na konkretne badania i natychmiastowa dawka leków -urodziłam zdrowego synka:)

Jak najbardziej lekarz godny polecenia! Szczególnie dla dziewczyn, które czeka (tak jak mnie do niedawna) pierwsza wizyta!!! Konkretna, rzeczowa, a zarazem z poczuciem humoru. Kompletnie nie odczułam stresu w gabinecie, dlatego bez strachu pójdę na kolejną wizytę. SERDECZNIE POLECAM!!!

SERDECZNIE POLECAM!!!

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U PANI DOKTOR . PROWADZILA MOJA CIAZE BARDZO RZETELNIE . ZAWSZE MOGLAM ZADZWONIC ZAPYTAC PORADZIC SIE JESLI MIALAM PROBLEM . NAPRAWDE SUPER.

Niestety trafiłam do dr Ostrowskiej parę lat temu jako 20 - to latka. Pani dr zapisała mi różne leki. Zaleciła m. in. też branie tabletek antykoncepcyjnych. Mój obecny lekarz twierdzi, że to ogromny błąd lekarzy, że zapisują antykoncepcję hormonalną na wyregulowanie okresu. Nie polecam.

Pani Ciskowska rzekomo wykryła u mnie niedoczynność tarczycy i zalecała brac leki w dawce 75/100 mmg (euthyrox)zapewniając mnie , że wszystko w ten sposób się unormuje. Oczywiscie podcas wizyty stwierdziła ze nie ma co mi wyjaśniac bo o tarczycy trzeba rozmawiac dlugo a a ona nie ma na to czasu...Po paru miesiacach wykonalam badania kontrolne jednak z braku zaufania udalam się do innego lekarza endokrynologa... jego opinia byla szokująca.. niedoczynnosc byla ale leciutka i lek 25 mmg w zupelnosci by wystarczyl jednak pani ciskowska kazala przyjmowac leki w dawce kolosalenej.. w ten sposob mam nadczynnosc tarczycy oraz podejrzenie hashimoto..mam tylko 21 lat a ta kobieta zniszczyla jakas czastke mnie przez swoje niekompetente zachowanie! Dawka leku euthyrox 100 mmg przyjmujowana jest przez pacjentow ktorzy mieli wycinaną tarczyce.. czyli dla mojego organizmu byla to konska dawka. Szczerze odradzam Paniom tego lekarza i ostrzegam. Proszę o zwrocenie uwagi na moją prośbę bo nikomu nie życzę przechodzić tego co ja..