lekarz Elżbieta Ostrowska-Ciskowska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

3,7
3,9

Najgorszy "lekarz", jaki istnieje. Przez wiele lat źle leczyła moją mamę. Lek na obfite krwawienia: "Proszę jeść czerwone mięso i popijać winem, bo dostanie pani anemii". Podczas jednej z wizyt okazało się, że moja mama ma polipy w macicy. Po ich usunięciu, p. Ciskowska kazała brać tabletki, które dostają panie, mające problemy z utrzymaniem ciąży. Są to bardzo silne hormony, których przyjmowanie (w przypadku, kiedy ma się wystarczająco progesteronu) powodują silne krwotoki. Tak też się niestety stało i to dopiero 2 miesiące po zabiegu! Hormony przyjmowane przez ten czas narobiły dużo złego. Mama o mało się nie wykrwawiła, tymczasem p. Ciskowska raczyła odebrać telefon dopiero za 5. razem i powiedziała: "na co czekasz, jedź z mamą, jak najszybciej, bo może się wykrwawić; może trzeba przetoczyć krew, powodzenia". Mama była w szpitalu, skutki przyjmowania hormonów mijają dopiero teraz, dokładnie rok później.
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Pani Ciskowska - czas skończyć działalność, zanim komuś na prawdę wydarzy się przez Panią tragedia!

Do dr Ostrowskiej chodzę od wielu lat. Trafiłam do niej głównie dla tego że specjalizuje się także w endokrynologii. Miałam zaburzenia hormonalne i wyleczyła mnie z nich na tyle skutecznie że w ciążę zaszłam podczas pierwszej próby. Mimo że jest obleganym lekarzem to zawsze znalazła dla mnie czas. W odpowiednio momencie dostrzegła mój problem ze skracająca się szyjka macicy. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wręcz zdecydowanie polecam. Dziwią mnie niektóre opinię. Jak osoba korzystająca z usług dr może oceniać jej kompetencje. Niedorzeczne. Krytyka musi być konstruktywna.

Pani Ciskowska rzekomo wykryła u mnie niedoczynność tarczycy i zalecała brac leki w dawce 75/100 mmg (euthyrox)zapewniając mnie , że wszystko w ten sposób się unormuje. Oczywiscie podcas wizyty stwierdziła ze nie ma co mi wyjaśniac bo o tarczycy trzeba rozmawiac dlugo a a ona nie ma na to czasu...Po paru miesiacach wykonalam badania kontrolne jednak z braku zaufania udalam się do innego lekarza endokrynologa... jego opinia byla szokująca.. niedoczynnosc byla ale leciutka i lek 25 mmg w zupelnosci by wystarczyl jednak pani ciskowska kazala przyjmowac leki w dawce kolosalenej.. w ten sposob mam nadczynnosc tarczycy oraz podejrzenie hashimoto..mam tylko 21 lat a ta kobieta zniszczyla jakas czastke mnie przez swoje niekompetente zachowanie! Dawka leku euthyrox 100 mmg przyjmujowana jest przez pacjentow ktorzy mieli wycinaną tarczyce.. czyli dla mojego organizmu byla to konska dawka. Szczerze odradzam Paniom tego lekarza i ostrzegam. Proszę o zwrocenie uwagi na moją prośbę bo nikomu nie życzę przechodzić tego co ja..

Super!!!żebym nie trafiłam z zagrożoną ciążą do P.DR.to nie wiem jak by się skończyło gdzie mam poprzednie dziecko z Zespołem Williamsa dzięki pani Ostrowskiej dowiedziałam się że mam niedoczynność tarczycy. i wysłała mnie na konkretne badania i natychmiastowa dawka leków -urodziłam zdrowego synka:)

Nie polecam dr Ostrowskiej jako endokrynologa - ginekologa. Niestety nie ma fachowej wiedzy i nie zdiagnozowała u mnie prawidłowo chorób tarczycy. Leczyła mnie na nadczynność,a okazało się, że mam niedoczynność. Jeśli chcecie być zdrowe to nie polecam tej doktor.

B.dobra lekarka. Rzeczowa, konkretna, polecam.

B.dobra lekarka. Rzeczowa, konkretna, polecam.

Pani doktor rzeczywiscie jest bardzo konkretna i rzeczowa,ale za to mało delikatna jesli chodzi o typowe badanie kontrolne na fotelu,czy tez cytologię.Nie polecam nastolatkom.Jeśli chodzi o problemy skórne,typu tradzik młodzieńczy,to rzeczywiście jej jedynej udało się zlikwidować ten problem w moim przypadku, natomiast jeśli chodzi o leczenie hormonalne(po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam zachwianą gospodarke hormonalna i nieregularne miesiaczki) to jakaś porażka, dostalam takie leki po których zdazały mi się zasłabnięcia i miałam mdłości jak kobieta w ciąży,odstawilam te tabletki w diabły i juz chyba sie wiecej nei pojawie u pani doktor...zraziła mnie tymi lekami.

Jak najbardziej lekarz godny polecenia! Szczególnie dla dziewczyn, które czeka (tak jak mnie do niedawna) pierwsza wizyta!!! Konkretna, rzeczowa, a zarazem z poczuciem humoru. Kompletnie nie odczułam stresu w gabinecie, dlatego bez strachu pójdę na kolejną wizytę. SERDECZNIE POLECAM!!!

SERDECZNIE POLECAM!!!

Witam.Byłam kilka dni temu u Pani Doktor i muszę powiedzieć, że profesjonalnie mnie zbadała, poświęciła mi dużo uwagi i moim problemom, zapisała leki, dość drogie, ale mam nadzieję, że pomogą.To wtedy napiszę czy dały efekt. Pani doktor mówi to co myśli prosto z mostu,ale i tak uważam,że warta jest polecenia.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U PANI DOKTOR . PROWADZILA MOJA CIAZE BARDZO RZETELNIE . ZAWSZE MOGLAM ZADZWONIC ZAPYTAC PORADZIC SIE JESLI MIALAM PROBLEM . NAPRAWDE SUPER.