lekarz Elżbieta Ostrowska-Ciskowska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Nie ma lepszego lekarza od pani Dr Ostrowskiej.Zawsze służy pomocą.Polecam!!!!

Nie ma lepszego lekarza od pani Dr Ostrowskiej.Zawsze służy pomocą.Polecam!!!!

Witam.Byłam kilka dni temu u Pani Doktor i muszę powiedzieć, że profesjonalnie mnie zbadała, poświęciła mi dużo uwagi i moim problemom, zapisała leki, dość drogie, ale mam nadzieję, że pomogą.To wtedy napiszę czy dały efekt. Pani doktor mówi to co myśli prosto z mostu,ale i tak uważam,że warta jest polecenia.

mam 24 lata, od 7 lat chodze do ginekologa a pani ostrowska jako pierwsza zbadala mi piersi i skierowala na badania tarczycy. bardzo kompetentna , mega milutka, komplet badan i odpowiedz na kazde nurtujace mnie pytanie. zdecydowanie POLECAM

Czy dr Ostrowska przyjmuje na nfz? A jeśli nie, to czy któraś z Pań zasięgała porady gin-endo? I jaki mniej więcej był koszt tej wizyty. Oraz jak z kolejkami?

Czy dr Ostrowska przyjmuje na nfz?

Pani doktor rzeczywiscie jest bardzo konkretna i rzeczowa,ale za to mało delikatna jesli chodzi o typowe badanie kontrolne na fotelu,czy tez cytologię.Nie polecam nastolatkom.Jeśli chodzi o problemy skórne,typu tradzik młodzieńczy,to rzeczywiście jej jedynej udało się zlikwidować ten problem w moim przypadku, natomiast jeśli chodzi o leczenie hormonalne(po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam zachwianą gospodarke hormonalna i nieregularne miesiaczki) to jakaś porażka, dostalam takie leki po których zdazały mi się zasłabnięcia i miałam mdłości jak kobieta w ciąży,odstawilam te tabletki w diabły i juz chyba sie wiecej nei pojawie u pani doktor...zraziła mnie tymi lekami.

Wspaniała lekarka!Dzięki jej wiedzy,dokładności,wytrwałości i zaangażowaniu po wielu miesiącach prób zaszłam w upragnioną ciążę,którą później prowadziła służąc pomocą w wielu trudnych sytuacjach...Nie wyobrażam sobie innej lekarki.Mam do niej pełne zaufanie.A że jest konkretna i szczera-to tylko zaleta u lekarza.Polecam wszystkim.

Zdecydowanie polecam, znakomicie prowadzi ciążę i jest wyrozumiała i potrafi indywidualnie podejść do pacjentki.

dużo zajętych terminów, ciężko się dostać

dużo zajętych terminów, ciężko się dostać

Myślę, że jest kompetentna, jednak bardzo zimna, roztrzepana i mocno konkretna. Jednak polecam poniewaz poiprzednia moja gin jest bardzo ciepła itd jednak niema z nia kontaktu w razie problemu, a dostanie sie graniczy z cudem. U dr Ostrowskiej niema z tym problemu. Zawsze słuzy pomocą.

Pani doktor jest bardzo miła i niepodważalnie ma olbrzymią wiedzę. Dla mnie trochę zabardzo roztrzepana i zakręcona.