lekarz Elżbieta Pałka

Neurolog dziecięcy

2,5

Tragedia!!!!!!!! Brak słów , nieprzyjemna, leki które przyjmowałam od niej nie powinny być przeze mnie przyjmowane . Profesor do którego trafiłam potem załamał sie gdy zobaczył moje leki( wyprowadził mnie z przewlekłej choroby) . Pani doktor Pałka przepisywala tylko recepty , zero opieki . Chorowałam na padaczkę , a Pani Pałka po zdiagnozowaniu choroby zapytała sie " leczymy wogóle czy nie? " . Brak słów , wypadało by powiedziec , " zagadnij IDIOTKO". Co to jest wogóle za pytanie . Nie polecam z całego serca .

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam

tragedia niestety nie wiem czy to tak zawsze czy tylko publicznie

tragedia niestety nie wiem czy to tak zawsze czy tylko publicznie

Nie spotkaliśmy się z bardziej niekompetentnym lekarzem, pani doktor ma o sobie bardzo wysokie mniemanie ale ogólnie bardzo małą wiedzę i doświadczenie, porusza się po diagnozach wręcz po omacku. Zdecydowanie polecam omijać tę panią szerokim łukiem.