Elżbieta Paprota

Najlepsza. Cudowna kobieta. Posiada wszystko co powinien mieć dobry lekarz: trafność diagnozy, maksymalne poświęcenie czasu dla dziecka i wytłumaczenie rodzicom danej przypadłości (co,jak dlaczego), minimalne zastosowanie antybiotyków ( tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba a inne metody nie skutkują), dostępność jak nie w gabinecie, domu to chociaż przez telefon ( jak zna pacjenta). Można tak długo o niej pisać. Reasumując- NAJLEPSZA I GODNA POLECENIA

najlepszy pediatra w szczecinie. ma największe doświadczenie. idealne podejście do dzieci. szczerze polecam...

najlepszy pediatra w szczecinie.
ma największe doświadczenie.
idealne podejście do dzieci.
szczerze polecam...

Naprawdę polecam. Kompetentna, miła, poświęca dużo czasu małemu pacjentowi, tłumaczy. Zawsze dostępna pod telefonem, wyczerpująco udziela wszelkich informacji. Nawet o 7 rano w święta Wielkanocne Pani Doktor odebrała telefon i poradziła co i jak zrobić z chorym maluchem. No i oczywiście skutecznie leczy. Baaardzo polecam.

Najlepsza lekarka jaką znam. Kompetentna, zna odpowiedź na każde pytanie i wąpliwości. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Dobrze zna soich pacjentów. Bez katy pacjenta pamieta jakie leki przepisywała rok temu. Najważniejsze, że jest skuteczna i potrafi przewidzieć rozwój choroby u mojego synka. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Bardzo doświadczony, kompetentny i mądry Lekarz Pediatra. Bardzo polecam!

Bardzo doświadczony, kompetentny i mądry Lekarz Pediatra. Bardzo polecam!

Polecam wszystkim tego wyśmienitego lekarza -pediatrę.Przez 25lat dr Paprota leczyła 3 moich dzieci.Uważam ,że mam pełne prawo polecić wszystkim mamom tego doświadczonego,kompetentnego i uczciwego lekarza.

Fenomenalna,zjawiskowa,tania,obiektywna,fajna,dostepna- moje dzieciaki lecza sie u Tej Pani dr od lat,az boje sie pomyslec co bedzie jak dorosna,gdzie znalezc takiego lekarza, dla pelnoletniego pacjeta

Nie odważyłbym się leczyć mojego dziecka u nikogo innego. 100% trafnych diagnoz. Antybiotyk to ostateczność. Dużo można dowiedzieć się przez telefon, kiedy zna już pacjenta.

SUPER LEKARKA DLA DZIECI. NAPRAWDĘ MOCNO POLECAM. JEST MOŻLIWOŚĆ PRZYJŚCIA LEKARKI DO DOMU.