dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

W klinice robiłam labioplastykę, żałuję, że nie zdecydowałam się wcześniej na zabieg - efekt jest świetny, ręce Pani dr Barańskiej złote!!!

Swietni Chirurdzy, specjalisci, maja swietne podejscie do pacjenta, bardzo profesjonalana grupa pielegniarek, ktore sluza pomoca 24/h, niesamowicie mile i pomocne, jak wlasne matki czuwaja nad pacjetem. Mozliwosc odpoczynku i relaxu w ciszy. Efekt powiekszania piersi - wymarzony. Klinika godna polecenia

Jestem po operacji liftingu z powiekszeniem piersi. Jestem bardzo zadowolona.Super kameralna klinika i super fachowcy .O tej parze mozna spokojnie powiedziec- PROFESJONALISCI. Spokojnie ich polecam.

Jestem po operacji liftingu z powiekszeniem piersi.

Powiekszalam biust u Pani Doktor.Profesjonalne i zyczliwe podejđejscie,kameralna klinika w Slubicach pozwala dojsc do siebie po operacji.Piersi i naciecia wykonane perfekcyjnie.Trafna pomoc w doborze implantow, wielkosci...spelnilam moje marzenia o pieknym i wiekszym biuscie.Lekarz godnz polecenia.

lekarz z prawdziwego zdarzenia...miła sympatyczna i świetny fachowiec

lekarz z prawdziwego zdarzenia...miła sympatyczna i świetny fachowiec

Byłam wielokrotni operowana przez dr Barańską jak i jej męża. Jestem nawet można powiedzieć w 200% zadowolona. Świetni specjaliści i ludzie

Świetni specjaliści i ludzie

Pani Doktor i jej maz Andrzej oprocz rzetelnosci, talentu i wrodzonej rzyczliwosci do ludzi i swoich pacjentow wykazuja sie wysokiej klasy profesjonalizmem i fachowoscia. Gdy szukasz lekarza w tej dziedzinie polecam