Elżbieta Parszo

Nie polecam. Nie wiem dlaczego młode kobiety są źle traktowane przez Panie ginekolog, zadane pytania zostały bez odpowiedzi więc postanowiłam, że więcej tam moja noga nie postanie i ta kobieta niech się wybierze już ma emeryturę i da młodym lekarzom pracować.

Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Na wizyty chodzę na NFZ. Każda wizyta bardzo dokładna oraz szczegółowa. Pani Doktor nie spieszy się tylko idzie na jakość. Nic nie przeoczy, dlatego zdecydowałam się, aby prowadziła moją 3 ciążę. O wszystko mogę się zapytać, na wszystkie pytania odpowiada zrozumiale. Wizyty co 3 tygodnie, pod koniec co dwa tygodnie. Na każdej wizycie dokładne USG. Lekarz o ogromnej wiedzy i dużym sercu ❤️

Najlepsza ginekolog jaką znam a znam już dobrych kilkanaście lat. Prawdziwy lekarz który nie patrzy na pieniądze tylko na pacjentkę i robi wszystko by jej pomóc. 11 lat temu uratowała mi córkę gdzie inny lekarz zbagatelizował - poród zakończony cc i było zagrożenie mojego życia. Polecam z całego serca. Prawdziwy lekarz..Mimo pandemii przyjmuje normalnie. Wszystko wytłumaczy- porozmawia i jest bardzo sympatyczna.

Wszystko wytłumaczy- porozmawia i jest bardzo sympatyczna.

Najlepsza Pani Ginekolog jaka znam , poszłam do niej pierwszy raz i tak już zostało :) prowadziła moja ciążę , obecnie jestem za granica ale na kontrol przyjadę do Pani Elżbiety

Bardzo dobra lekarz.Prowadziła moją drugą ciążę.Jestem zadowolona - dodatkowo miałam usuwanego guza jajnika - poprawnie i rzeczowo kierowała na badania.Diagnoza jej bezbłędna - polecam.

Jestem w szoku, jak bardo dobre opinie ta Pani zbiera, ponieważ mnie potraktowała jak mało bystrą osobę, którą należy szybko się pozbyć. Jestem w ciąży, w mojej pierwszej. Na 1 wizycie, owszem, cytologia, USG, zapisała leki i do widzenia. Nic mi nie powiedziała, niczego nie wyjaśniła, a dodatkowo jeszcze nie dała skierowań na badania, a te które napiała mi na kartce (hormony tarczycy i toksolazmozę) kazała zrobić u innego lekarza lub prywatnie. Na moją odpowiedź, że jest to refundowane przez NFZ, odpowiedziała, że gdyby wszystkim pacjentkom wypisywała skierowania to by pracowała za darmo, a ona ma jeszcze kredyty! Co za bezczelność! Na drugiej wizycie przyniosłam ustawę i powiedziałam, że ma szansę się zrehabilitować, bo w NFZ-cie jak poszłam po poradę, to mi doradzono, żebym skargę złożyła na nią (ale tego nie zrobiłam). Odpowiedziała, że ona tu tylko sprząta, co to ją obchodzi i że jak chcę to mogę sobie znaleźć innego lekarza i że mogę pisać skargi, ona to ma gdzieś, bo już jest na emeryturze. Ustawę przeglądała, a owszem! Badanie zrobiła i tak, i skierowanie na badania wypisała. Próbowała mnie ogólnie sprowokować, a brzmiała jak wypalona pracą kobieta, w głębokiej depresji, która nie szanuje praw pacjenta i jeszcze udaje głupio-mądrą myśląc, że w Polsce to tylko ignoranci mieszkają. Bardzo się zawiodłam...zamiast siedzieć i zajmować miejsce prawdziwemu lekarzowi, który jest pełen motywacji do pracy, to jeszcze "robi" we własne gniazdo, mówiąc, że jej na pracy nie zależy! Szok!Dziewczyna, która po mnie weszła wszystko słyszała, tylko mi powiedziała "masakra", a ja jej "powodzenia" i pokiwałyśmy obie porozumiewawczo. Jeśli następnym razem potraktuje mnie tak samo, chyba złożę na nią oficjalną skargę! Unikajcie tej kobiety!

pani Elżbieta Parszo odbierała moją córeczke w Szpitalu w Lidzbarku Warmińskim - śmiało moge powiedzieć, że uratowała jej zycie. dziecko się zakleszczyło i poród stawał się bardzo trudny, mała urodziła się z bezdechem... a dziś mam sliczną 3-letnią córcię. dziękuje Pani Doktor

dziękuje Pani Doktor

Doktor Parszo jest znakomitym ginekologiem. Prowadzi moją ciążę i jestem MEGA zadowolona!!!! Polecam wszystkim kobietom, które chcą być pod idealną opieką!!! Jest delikatna, profesjonalna, wszystko wytłymaczy a przede wszystkim jest bardzo miła!!! Oby więcej takich lekarzy! Pozdrawiam Panią doktor i równie wspaniałą położną z Wyszyńskiego!!!

DZIĘKI TEJ PANI DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE PRAWDO PODOBNIE MAM TARCZYCE I OD RAZU POWIEDZIAŁA GDZIE MAM IŚĆ, DO JAKIEGO LEKARZA NA BADANIA I TERAZ WIEM DLACZEGO MAM PROBLEMY Z MIESIĄCZKĄ NAPRAWDĘ JESTEM MILE ZASKOCZONA I JUŻ POLECIŁAM SWOIM ZNAJOMYM TEGO GINEKOLOGA. NAPRAWDĘ MYŚLAŁAM ŻE JUŻ NIE MA DOBRYCH LEKARZY A TU PROSZĘ TAKA MIŁA NIESPODZIANKA NAPRAWDĘ POLECAM I SERDECZNIE POZDRAWIAM:)

Bardzo miła Pani, bardzo konkretna, słucha pacjętki, polecam. Nie bagatelizuje problemów pacjętki.