3,6
3,7
3,9
3,4

Gorąco polecam:) Leczę się u pani doktor od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Każda wizyta przebiega w spokojnej, niestresującej atmosferze. Pani doktor jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą.

Bardzo kompetentna i rzetelna lekarka. Zastosowała u mnie odpowiednie leczenie, które dokładnie kontroluje. Przy tym bardzo miła i ciepła osoba. Gorąco polecam.

Pierwsza wizyta (z USG) - 200, druga (bez USG) - 100. Umówiłem się na konkretną godzinę i wcale nie musiałem długo czekać. Pani doktor jest osobą konkretną (nie wdaje się w niepotrzebne dyskusje, ale na wszystkie pytania cierpliwie odpowiada). Potrafi wyjaśnić istotę choroby i wlać otuchę w serce. Bardzo podniosła mnie na duchu i wskazała kierunki leczenia. Gorąco polecam Panią Doktor.

od 2 lat jestem stałym pacjentem chorym na Haszimoto. Dzieki Pani Doktor moje zycie znowu ma sens a wyniki sa coraz lepsze.gorąco polecam takich lekarzy jest już mało

Wizyta przeprowadzona byla bardzo profesjonalnie a pani doktor byla kompetentna, odpowiedzila na wszelkie nurtujace pytania.

Wizyta u Pani doktor kosztuje 100 zł, USG dodatkowo 100 zł - ale tylko jak jest konieczne. USG jest certyfikowane, wydruków się nie dostaje - ale jak zmiana jest podejrzana to dokładnie ją opisuje i tłumaczy co robić dalej. Z tego co mi wiadomo, jest ordynatorem w Szpitalu Narutowicza w Krakowie. Pacjentów czeka w kolejce dużo, ale do dobrego specjalisty trzeba się wystać.

Byłem pacjentem oddziału endokrynologii. Na moje szczęście wypisałem się na własne żądanie, i tylko dzięki temu teraz mogę dokonać niniejszego wpisu. Narutowicz to umieralnia, polecam tylko tym, co chcą sie rozstać z życiem. Bo to, będzie profesjonalnie wykonane.

Rodzinko, nie oceniaj pozwol pacjentom to zrobic- dla mnie wyniosła, przecioetna, sa lepsze i lepsi

uwielbiam ją, jest nie tylko super specjalistą ale i psychologiem, a takich lekarzy mało, dociekliwa i z pasja,

Bardzo ordynarna,nie czuła na ludzkie cierpienie.

Bardzo ordynarna,nie czuła na ludzkie cierpienie.