lekarz Elżbieta Pasyk

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

1,5

Co prawda sporo lat temu miałam wątpliwej jakości okazję być pod opieką tego lekarza. Co poszło nie tak? Generalnie wszystko. Brak okazania zainteresowania to standard, do tego kompletny brak wyjaśnień dotyczących leczenia, diagnozy, informacji na temat własnego stanu. Jako ordynator - fatalne zarządzanie, a na oddziale niejedna osoba przeżyła koszmar lub nabawiła się traumy na skutek nieprawidłowego, a często braku leczenia. Fatalne warunki, zero jakiegokolwiek wsparcia. Niskie kwalifikacje lekarza. Często stawiane błędne i sprzeczne że sobą diagnozy.

Pani doktor mimo moich niejednokrotnych próśb o rozmowę na której mi bardzo zależało niestety nie poświęciła dla mnie czasu przez cały pobyt 7 miesięczny w szpitalu co świadczyło o tym że niezbyt ją to interesowało, przez co mój pobyt w szpitalu nie należał do najlepszych w porównaniu z poprzednim pobytem na tym samym oddziale podczas którego miałam wsparcie i okazane zainteresowanie ze strony innego lekarza.