lekarz Elżbieta Pataj

Pani Doktor Cudowna Kobieta Lekarz na odpowiednim miejscu. Nigdy nie odmówiła wizyty nawet jeśli siedzi po godzinach w pracy zawsze dokładnie bada pacjenta moje dzieci zawsze dokładnie przebadane, dokładnie wyjaśnione leczenie. Spokój i oponowanie to naprawdę cudowna cecha Pani Doktor.. Naprawdę Godny polecenia Lekarz, Pediatra!

Pani Doktor Cudowna Kobieta
Lekarz na odpowiednim miejscu.
Naprawdę Godny polecenia Lekarz, Pediatra!

Chciałabym żeby każdy lekarz posiadał taką wiedzę i miał takie podejście do pacjenta jak Pani doktor. Dziękuję Pani bardzo i życzę wszystkiego dobrego:)

Miła, cierpliwa, kompetentna i "dociekliwa" w leczeniu, z przyjemnością korzysta się z jej usług. Serdecznie polecam.

Wszystkie punkty w/w ankiety oceniam na wyżej niż na piątki czyli na szóstki . To jest mój komentarz !

Wszystkie punkty w/w ankiety oceniam na wyżej niż na piątki
czyli na szóstki . To jest mój komentarz !

Super! Polecam!Szkoda tylko że nie można poprosić o wizytę prywatną.

Super! Polecam!Szkoda tylko że nie można poprosić o wizytę prywatną.

Profesjonalne podejście do choroby dziecka ,spokojna opanowana świetnie znająca sztukę leczenia dzieci a szczególnie noworodków.

Profesjonalizm w podejściu do pacjenta jest u tej Pani podstawą, dodaje porady stosowania leków i przykłady z praktyki w leczeniu podobnych schorzeń. Polecam mieszkańcom Małego Mazowsza!!