lek. med. Elżbieta Piechocka

Bardzo polecam Panią Lekarz Piechocką! Dawno nie poczułam tyle sympatii do lekarza. Lekarz Piechocka jest uśmiechnięta, wszystko doskonale tłumaczy, wypisuje wszystkie niezbędne badania i potrafi otoczyć pacjenta opieką. Gdy kardiolog, to tylko ten!

Bardzo polecam Panią Lekarz Piechocką!
Dawno nie poczułam tyle sympatii do lekarza.
Gdy kardiolog, to tylko ten!

Pani Doktor to osoba jak mało kto predysponowana do wykonywania zawodu lekarza. Wyjątkowa kultura osobista oraz autentyczna chęć niesienia pomocy oraz pełne zaangażowanie się w każdy konkretny przypadek powoduje, że pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo pod medyczną opieką Pani Doktor. Bardzo dziękuję za Pani wiedzę, doświadczenie i poświęcony mi czas!

W dniu dzisiejszym (tj. 08.02.2023) miałam przyjemność być na wizycie u Pani Doktor, była to moja pierwsza wizyta u kardiologa i życzyłabym sobie, żeby wszystkie wizyty tak wyglądały. Panią Doktor Piechocką cechuje ogromny profesjonalizm, empatia i wspaniałe podejście do pacjenta. Zostałam potraktowana poważnie i zostałam wysłuchana. Dostałam wszystko czego mogłam oczekiwiać, a nawet więcej bo oprócz zaleceń dostałam ogromne wsparcie. Polecam i życzę każdemu Pacjentowi aby miał możliwość korzystać tylko z takich wizyt jak ja dziś :)

Fantastyczna lekarka, która mnie osobiście wyciągnęła z nieciekawej sytuacji zdrowotnej, i to w sytuacji kiedy już traciłem nadzieję na normalne życie. Życzę żeby każdy potrzebujący 'sercowiec' mógł trafić do tak kompetentnej Pani Doktor. To co szczególnie utkwiło: konsekwencja zarówno w dochodzeniu przyczyny, jak i leczeniu. Przez to prawidłowy dobór leków, i końcowy sukces poprzez leczenie przyczyny! Jeżeli przypadkiej pani Piechocka będzie czytała ten komentarz, to chciałem jeszcze raz podziękować i życzyć dużo zdrowia.

Od niedawna leczę się u p.doktor, ale diagnoza i lek trafione w sedno. Najpierw wywiad i skierowanie na badanie, potem leczenie,wszystko na wysokim stopniu kultury. Polecam

Od niedawna leczę się u p.doktor, ale diagnoza i lek trafione w sedno.
Polecam

Fantastyczna Pani doktór, kompetentna, miła, zajmująca się pacjentem. Jestem jaj pacjentem od półtora roku.

jestem pod ogromnym wrazeniem kompetencji, profesjonalizmu, a takze troskliwosci i takiej zwyklej 'ludzkosci' ze strony pani doktor w stosunku do pacjenta! wspanialy lekarz z powolania, czlowiek z sercem! szkoda, ze dzisiaj jest coraz mniej takich lekarzy 'z prawdziwego zdazenia'. wszystkim polecam, a pani doktor bardzo serdecznie dziekuje za opieke i pomoc w leczeniu mojej mamusi na oddziale kardiologii inwazyjnej w szpitalu MSWiA w warszawie.

wspanialy lekarz z powolania, czlowiek z sercem!
szkoda, ze dzisiaj jest coraz mniej takich lekarzy 'z prawdziwego zdazenia'.