dr n. med. Elżbieta Podgórskadr n. med. Elżbieta Podgórska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH

DOKTOR NAUK MEDYCZNYCH
Elżbieta Podgórska – lekarz Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, w przeszłości nauczyciel akademicki w Akademii Medycznej w Warszawie, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Anti- Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych, i trener technik medycyny estetycznej dla lekarzy, autorka wielu publikacji prasowych, programów telewizyjnych z tej dziedziny medycyny, współautorka pierwszego polskiego wydania książki „ MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE ”, propagatorka holistycznego podejścia do Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej, wykorzystująca wiedzę ogólnomedyczną wynikającą z posiadanej specjalizacji II stopnia z zakresu chorób wewnętrznych i medycyny Rodzinnej, z najnowszą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej, anti–aging i dermatologii.

Wspaniały lekarz z holistycznym podejściem do pacjenta.Pani doktor bardzo otwarta,pomocna i kontaktowa,widać,że lubi swoją pracę.Wizyta to sama przyjemność,zajęła się moim problemem wnikliwie.Wszystkim serdecznie polecam!!!

Miła, uprzejma Pani doktor. Trafna diagnoza z której jestem bardzo zadowolony. Przy krótkiej pilnej konsultacji / pytaniu też uzyskałem odpowiedź, Pani doktor jest in front do pacjenta, a to się docenia.

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Potwierdzam poniższe opinie, bardzo dobry fachowiec. Dziękuję Pani doktor za poradę i dalsze kroki. Czuję się bardziej śmiała i bez wstydu mogę teraz w pełni korzystać z życia. Polecam dr Podgórską, ciepła i przyjazna osoba

Jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo duża fachowość i podeście do pacjenta i jego problemu. Bardzo sensowny specjalista. Polecam

Fantastyczny specjalista. Miła, uprzejma, dobry fachowiec. Wyjaśnia wszystko w taki sposób że nie ma problemów ze zrozumieniem. Mysli o pacjencie. polecam polecam

Szukałam lekarza już jakiś czas, byłam u dwóch. Zdecydowałam się pójść do Pani Podgórskiej o przeczytaniu opinii na jej temat i nie żałuję. Jasno przedstawiony plan działania i teraz jestem pod jej opieką, a mój problem zaczyna znikać. Polecam Panią doktor!

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Skorzystałam z usług, z zakresu medycyny estetycznej i jestem bardzo zadowolona. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor, oczekiwany efekt został osiągnięty! Na pewno wrócę na kolejne konsultacje i zabiegi.

Pani Doktor pomogła mi się pozbyć problemu, z którym walczyłam bezskutecznie od blisko 2 lat. Byłam u różnych specjalistów, jednak dopiero Pani dr Elżbieta postawiła trafną diagnozę i zastosowała terapię, która w ciągu miesiąca sprawiła, że pożegnałam się mam nadzieję na zawsze z problemem. O wszystkim byłam informowana i udzielono mi odpowiedzi na wszystkie dręczące mnie pytania. Lekarz, któremu śmiało można zaufać.