dr Elżbieta Podgórzak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor to prawdziwa profesjonalistka w swojej dziedzinie, kobieta, która lubi swoją pracę (mimo pewnie zmęczenia). Przyjęła mnie po pobycie w szpitalu w 5 tygodniu I ciąży, podczas gdy moja Pani Ginekolog do której chodziłam wieeele lat mnie olała. A Pan Kardiolog zalecił natychmiastową wizytę u Ginekologa po wypisie ze szpitala, bo dostałam leki, które mogły wywołać poronienie. Jaka była radość, jak Pani dr mnie przyjęła zbadała i powiedziala, ze jest pęcherzyk. NIGDY tego nie zapomnę. Od tamtej chwili wzięla mnie pod swoje skrzydła, wizyty były wyczerpujące, dokładnie przeprowadzone były badania, zlecane były badania dodatkowo wg standardów opieki okołoporodowej. Mimo, iż miałam nieustępliwe wymioty do 6 mca, pozostalam aktywna zawodowo i mimo czynnikom zakaznym w pracy wszystko mozna bylo kontrolowac dlatego polecam wszystkim kobietom prowadzenie ciąży i badania ginekologiczne u Pani dr. Niestety Pandemia spowodowała, że planowe cc muszę mieć przeprowadzone w innym szpitalu i u innego lekarza, ale wrócę do Pani dr na pewno !
Życzę powodzenia w leczeniu pacjentek i prowadzenia pozostałych ciąż ! Pani Dr Tak trzymać! Energia od Pani aż bije. Miło patrzeć na takie osoby. Aż chce się żyć. Pozdrawiam serdecznie.

Dobra do prowadzenia ciąży. Jeżeli chodzi o problemy z zajściem w ciąże-nie polecam. Odsyła do innego lekarza, bo się w tym nie specjalizuje.

Dobra do prowadzenia ciąży.

Polecam tego lekarza wszystkim Paniom! Miła, kompetentna, cierpliwa, odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości pacjentki. Prowadziła dwie moje ciąże. Była obecna przy drugim porodzie, bez dodatkowej oczywiście opłaty. Dzięki niej bardzo szybko doszłam do formy po porodzie(nacięcie krocza),a mam porównanie jak to może być.Najlepszy ginekolog nie tylko w Siedlcach, dojeżdżałam na wizyty 30km i nie żałuję!

Chodzę na wizyty do dr. Podgórzak odkąd jestem w ciąży (ciąża bliźniacza), jest niezwykle sympatycznym i kompetentnym lekarzem, zawsze szczegółowo odpowiada na pytania, jest dokładna i poświęca przynajmniej pół godz. czasu na każdej wizycie:)szczerze polecam:)

Pani doktor jest bardzo kompletną osobą. Jeżeli szukacie dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży to polecam.