dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo polecam kobietom, które poroniły lub nie mogą zajść w ciąże. Na prawdę działa cuda. Dziękuje Pani Doktor.

ideał ginekologa. szkoda, że się wyprowadziliśmy z Lublina!

ideał ginekologa. szkoda, że się wyprowadziliśmy z Lublina!

Pani doktor godna polecenia. Bardzo uprzejma. Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyla czasu ile potrzebuje pacjentka.

bardzo kompetentna,dzieki pani doktor mam piecioro wspanialych dzieci

bardzo kompetentna,dzieki pani doktor mam piecioro wspanialych dzieci

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ginekologicznego czy usg). Po badaniu rzeczowo omówiła wynik badania, a opisane wydruki z usg - zostały mi przekazane. Pani doktor zleciła mi wykonanie badań laboratoryjnych, informując dlaczego je zleca, jak mam się do nich przygotować, w którym okresie cyklu wykonać itp. Również wyniki tych badań zostały wyczerpująco omówione. Na koniec wizyty za każdym razem usłyszałam, czy chcę o coś zapytać. Jeżeli chodzi o opóźnienia, to moje wejścia do gabinetu miały "poślizg" ok. 30 min. Nie mam tego za złe, gdyż wynikają one z tego, że Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjentki, jest dokładna, nie stwarza atmosfery nerwowości i pośpiechu. Jest bardzo sympatyczna i taktowna. Koszt usługi skomentuję krótko - wysoka jakość kosztuje, a we własne zdrowie warto zainwestować.

Bardzo życzliwa i kompetentna. W porę postawiła dobrą diagnozę, leczy fachowo i bez zastrzeżeń. Polecam każdej kobiecie.

Prowadziła moje ciąże, jest od wielu lat moim lekarzem. Moje dzieci są "z ręki" Pani doktor. Mam do niej pełne zaufanie. Nie znalazłam innego, tak budzącego zaufanie i kompetentnego lekarza. Niestety nie przyjmuje w moim mieście...Jednak warto dojeżdżać na wizyty Lublina!

Polecam. Od kilku lat jest moim lekarzem, prowadziła też moją ciążę. Takiego lekarza życzę każdemu.

Szczerze polecam. Pani doktor jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem, ale także bardzo sympatyczną osobą. Pacjentkom poświęca odpowiednio dużo czasu.

według mnie jest to super Pani doktor, wszystko dokładnie wytłumaczyła, bardzo dokładnie zbadała, człowiek wie za co płaci........