dr n. med. Elżbieta Ponikwicka

Kardiolog

Wspaniały człowiek i lekarz o wyjątkowych i bardzo rzadkich umiejętnościach diagnostycznych w zakresie zwężenia pnia trzewnego. Niewielu lekarzy na świecie potrafi to zdiagnozować. Dziękuję Pani Elu za poświęcenie. Jest Pani bardzo wyjątkowym lekarzem. Szkoda, że dzisiaj jest niewielu, o których można powiedzieć podobnie. Jacek Wojtkiewicz

Jacek Wojtkiewicz

Dziękuję pani doktor za konsultację telefoniczną w Dzień Niepodległości (wolny od pracy). Pełen wywiad, trafna diagnoza, fachowe porady (wraz ze zmianą trybu odżywiania), i dobrze dobrane lekarstwa. Całkowity profesjonalizm :)

Świetny lekarz. Z dużą wrażliwością i uwagą podchodzący do pacjenta. Wspaniały człowiek, jedyny w swoim rodzaju.

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.

U Pani Doktór leczę się 7 lat. Trafiłam przypadkowo jak był dzień kardiologiczny u nas w przychodni na Poznańskiej. Lekarze ze szpitala na Lindleya dawali mi 2 lata życia. Pani Doktór Ponikwicka postawiła mnie na nogi na tyle że mogę jakoś funkcjonować. Jest wspaniałym i dobrym lekarzem który zawsze pomoże. Dla mnie jest nie tylko jest lekarzem ale i matką. Wykryła mi Pani Doktór choroby którzy inni lekarze tego nie zrobili. 2 razy uratowała mi Pani Doktór życie, bo inni lekarze mieli gdzieś moje choroby. Dla mnie jest to osoba wspaniała, dobra i zarazem Świętą matką dla wszystkich. Ma serce do każdego człowieka. Panią Doktór Ponikwicka dla mnie jest lekarzem niezastąpionym. Kocham Panią Doktór z całego swojego jedynego serca.

Monika

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46