dr n. med. Elżbieta Ponikwicka

Kardiolog

Zgadzam się z opiniami tu zamieszczonymi. Pięć gwiazdek to za mało! Pani dr E. Ponikwicka jest najwspanialszym lekarzem, na jakiego trafiłam w swoim długim życiu. Z wielką wiedzą, zaangażowaniem, sercem podchodzi do pacjenta. Podziwiam jej 'intuicję' lekarską( doświadczenie), która prowadzi do wstępnej diagnozy, potem potwierdzonej badaniami. Drąży przyczynę schorzeń, zleca właściwe badania i naprawdę przejmuje się chorym, widząc w nim cierpiącego człowieka a nie jego jeden narząd. Interesuje się, co dalej dzieje się z pacjentem. Rzadko spotykamy w świecie lekarskim takie holistyczne spojrzenie, autentyczne zainteresowanie, czas poświęcony choremu, takt. Pani ...

Zgadzam się z opiniami tu zamieszczonymi. Pięć gwiazdek to za mało!
Rzadko spotykamy w świecie lekarskim takie holistyczne spojrzenie, autentyczne zainteresowanie, czas poświęcony choremu, takt. Pani Doktor wzbudza wielkie zaufanie, co przy trafnej diagnozie( a więc przy mierzeniu się z wykrytą chorobą) jest tak potrzebne i cenne. Dziękuję Jej, bo kto wie, czy nie ratuje mi życia, rozpoznając groźną chorobę we wczesnym stadium. Cieszę się, że poleciła mi Panią Doktor koleżanka.
Dziękuję za Pani Serce, Pani Kardiolog!

Pani Doktor jest zdecydowanie w ścisłej czołówce lekarzy na świecie. W moim przypadku w czasie jednej wizyty zdziałała więcej niż dziesiątki lekarzy w ciągu 10 lat. Przez lata miałem problemy ze stawami, i z tego powodu odwiedziłem wielu lekarzy reumatologów. Ze względu że, chorować zacząłem na początku szkoły średniej uznano że, moje problemy spowodowane są zbyt szybkim wzrostem, tzw. "bóle wzrostowe". Dolegliwości te miały przejść po kilku latach. Niestety mój stan drastycznie się pogorszył, do stanu gdzie już ledwie mogłem się poruszać. Przez kolejne dwa lata odwiedziłem kolejnych lekarzy, byłem też w kilku szpitalach, w tym w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie czy szpitalu MSWiA. Niestety żaden z lekarzy nie był w stanie mi pomóc, nie potrafili nawet postawić diagnozy. Z punktu widzenia reumatologii wszystkie wyniki miałem poprawne.
Wtedy trafiłem do Pani Doktor. Niemal w momencie wejścia do gabinetu Pani Doktor była w stanie postawić diagnozę. Pani Doktor przepisała mi do wykonania dokładne badania tarczycy oraz USG. Wyniki tych badań potwierdziły diagnozę: Hashimoto. Zacząłem przyjmować leki przepisane przez Panią Doktor i po 2 tygodniach wszelkie dolegliwości zniknęły. Żałuję że nie trafiłem na Panią Doktor wcześniej.
Podsumowując, po moich doświadczeniach z wieloma lekarzami, mogę stwierdzić że Pani Doktor Elżbieta jest arcy-wybitną specjalistką. Jej niesamowita wiedza i podejście do pacjenta sprawia że jest prawdopodobnie najlepszym lekarzem w Polsce, jeżeli nie na świecie.
Skandalem jest natomiast to że Pani Doktor nie został jeszcze przyznany tytuł profesora.

Pani Doktor Elżbieta Ponikwicka to cudowny lekarz, który uratował mi życie ;) Do tych wszystkich, którzy uważają, że takiej choroba jak "zespół ucisku pnia trzewnego" nie ma, jestem na to żywym przykładem, że ta choroba istnieje. Przeszłam ją, było ciężko, ale żyję dzięki temu, że trafiłam na Panią Doktor w odpowiednim momencie. Dostałam nowe życie. Choroby tej nie można lekceważyć dlatego czym prędzej należy zgłosić się do fantastycznej Pani Doktor, która odpowiednio się Wami zajmie ;) Polecam również Panią Doktor w leczeniu innych schorzeń :) Wdzięczna Magdalena

Pani Doktor Elżbieta Ponikwicka to cudowny lekarz, który uratował mi życie ;)

Wdzięczna
Magdalena

Pani Dr Elżbieta Ponikwicka, jest ogromnym Darem od Pana Boga, którego byłam w stanie doświadczyć. Jest moim Aniołem który uratował mi Życie. Przeżyłam wiele lat piekła przez chorobę, jaką był - zespół ucisku pnia trzewnego. Tylko Pani Doktor jako Jedyna uwierzyła że przechodzę piekło. Nie olała, nie wątpiła, nie wygnała, tak jak zrobili to inni, tylko Uwierzyła. Diagnozę postawiła natychmiast. Słowa te sprawiły jakbym narodziła się na nowo. Nigdy nie zapomnę tamtej cudownej chwili. Pilna diagnostyka do operacji i pilna operacja. Zostałam otoczona ogromną opieką i wielkim wsparciem przez Panią Doktor, która zawsze będzie szczególnie ważną osobą w moim życiu. Ma ogromną wiedzę, Serce i ciepło jakim obdarowuje innych ludzi.
Osoby które piszą że nie polecają Pani Doktor, nie doświadczyły po prostu cierpienia,bo jeśli by było inaczej, nie pisaliby tak pustych słów.

Wdzięczna całym Sercem pacjentka.

Wspaniały człowiek, głęboka wiedza nadnaturalna cierpliwość ,wnikliwy wywiad chorobowy trafna diagnoza i wiele uratowanych ludzi! Dziękuję pani doktor, niech panią Bóg chroni!

Wspaniały człowiek i lekarz o wyjątkowych i bardzo rzadkich umiejętnościach diagnostycznych w zakresie zwężenia pnia trzewnego. Niewielu lekarzy na świecie potrafi to zdiagnozować. Dziękuję Pani Elu za poświęcenie. Jest Pani bardzo wyjątkowym lekarzem. Szkoda, że dzisiaj jest niewielu, o których można powiedzieć podobnie. Jacek Wojtkiewicz

Jacek Wojtkiewicz

Dziękuję pani doktor za konsultację telefoniczną w Dzień Niepodległości (wolny od pracy). Pełen wywiad, trafna diagnoza, fachowe porady (wraz ze zmianą trybu odżywiania), i dobrze dobrane lekarstwa. Całkowity profesjonalizm :)

Świetny lekarz. Z dużą wrażliwością i uwagą podchodzący do pacjenta. Wspaniały człowiek, jedyny w swoim rodzaju.

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.

Bardzo dobra i sympatyczna Pani dr.zna sie na zeczy.Nie znam takiej drugiej.

U Pani Doktór leczę się 7 lat. Trafiłam przypadkowo jak był dzień kardiologiczny u nas w przychodni na Poznańskiej. Lekarze ze szpitala na Lindleya dawali mi 2 lata życia. Pani Doktór Ponikwicka postawiła mnie na nogi na tyle że mogę jakoś funkcjonować. Jest wspaniałym i dobrym lekarzem który zawsze pomoże. Dla mnie jest nie tylko jest lekarzem ale i matką. Wykryła mi Pani Doktór choroby którzy inni lekarze tego nie zrobili. 2 razy uratowała mi Pani Doktór życie, bo inni lekarze mieli gdzieś moje choroby. Dla mnie jest to osoba wspaniała, dobra i zarazem Świętą matką dla wszystkich. Ma serce do każdego człowieka. Panią Doktór Ponikwicka dla mnie jest lekarzem niezastąpionym. Kocham Panią Doktór z całego swojego jedynego serca.

Monika