lekarz Elżbieta Prajs

3,7
3,3
3,7
3,3

Nie mogłabym wystawić innej oceny dla Pani Doktor, jak 5.0. Trafiłam do ZIP przez przypadek, ale w życiu chyba nie ma przypadków. Nie rozumiem negatywnych opinii, odnośnie braku uprzejmości, czy empatii.... - chyba nie byliśmy u tego samego lekarza ;) Ale to prawda, że wszystkim człowiek nie dogodzi! Uważam, że zarówno jako psychiatra, jak oczywiście terapeuta Pani Doktor wykonuje kawał dobrej roboty. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu, kto ma poczucie że jego życie nie idzie w dobrym kierunku! Przed trafieniem do Pani Doktor leczyłam się u innego ...

Ale to prawda, że wszystkim człowiek nie dogodzi! Uważam, że zarówno jako psychiatra, jak oczywiście terapeuta Pani Doktor wykonuje kawał dobrej roboty. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu, kto ma poczucie że jego życie nie idzie w dobrym kierunku! Przed trafieniem do Pani Doktor leczyłam się u innego psychiatry i cóż "niebo a ziemia", nie ma skali porównania, w zaangażowaniu, w poczuciu wysłuchania/zrozumienia, itd. A jeżeli chodzi o terapeutów również miałam przygodę z kilkoma i.... i chyba nie napiszę nic więcej, jak tylko to że jeżeli ktoś teraz czyta ten komentarz - polecam samemu sprawdzić - nie wierzę że będziesz żałować decyzji!

Moim zdaniem najlepszy lekarz psychiatra w Szczecinie, a na pewno lekarz z powołania! Zawdzięczam Pani Doktor wiele i nie sposób opisać tego w krótkiej opini. Powiem tylko tyle leczyłam się u kilku lekarzy i mam skalę porównania w podejściu, wysłuchaniu, próbie zrozumienia, doborze leków i wytłumaczeniu ich działania. Nikt nie był tak profesjonany jak Pani Doktor Prajs. Niestety Pani Doktor przyjmuje tylko z ZIP, gdzie ciężko się dodzwonić, ale po pierwszej wizycie jest już zdecydowanie lepiej:) Polecam bardzo!

Polecam bardzo!

Trafiłam do Pani doktor zrozpaczona, licząc że ktoś w końcu ulży mi w cierpieniu. Niestety, po wizycie czułam się jeszcze gorzej niż przed. Owszem, Pani doktor jest miła i uśmiechnięta, ale jej nieprofesjonalne uwagi i pytania sprawiły, że wyszłam z poczuciem winy za swój stan i sytuację życiową. Od lekarza takiej specjalizacji spodziewałabym się większej empatii i bardziej profesjonalnego obcowania z pacjentem. Pani doktor nie potrafiła doradzić w trudnej sytuacji, ostatecznie zaproponowała leki, ale nie byłam przekonana czy to rzeczywiście pomoże przy moim problemie. Może komuś innemu pomoże, ja niestety nie polecam.

Cudowna Pani Doktor, bardzo spokojna i wyrozumiała. Leki, które przypisuje są tańszymi zamiennikami. Pani Doktor pomogła mi w kryzysowej sytuacji wypisując receptę od ręki bez czekania w kolejce. Naprawdę polecam, nie rozumiem negatywnych opinii.

Wspaniała. Cierpliwa. Rzetelna. BardO kompetenta. Pomaga mi już od wielu lat. Najlepszy lekarz..... A było ich już wielu.

Nie polecam, dziwi mnie,i nie potrafię zrozumieć tego, ze Pani doktor, bez rzetelnego i obiektywnego przeanalizowaniu przypadku na prośbę rodziny wystawia zaświadczenia na niekorzyść Pacjenta.

Nikomu nie polecam tej Pani Doktor. Od lekarza tej specjalności oczekuje się przede wszystkim zrozumienia i empatii, a tu działania ograniczyły się do wypisania recepty na bardzo drogi lek (jak się później okazało, wycofany z rynku niemieckiego). Szkoda wydanych 150 zł za wizytę.