lekarz Elżbieta Raczko

2,6
2,5
2,5
1,8

Nie polecam. Rzucanie sluchawka i odpryskliwosc. Jesli telefon odbiera Pani Dr to powinna przejsc kurs kultury osobistej. Nie uprzejmy czlowiek. Dziwne ze taka osoba jest lekarzem. Zostalem potraktowany jak intruz.

Zostalem potraktowany jak intruz.

Coś okropnego. Bardzo niemiła osoba - żałuję, że nie wyszłam jak warknęła na mnie skąd wiem, że dziecko ma alergię? Potem dużo mówiła o polityce rządu i o tym, że tylko dzieci do 1 roku życia mają refundowane mleko a starszym trzeba kupować pełnopłatne i wypisała mi receptę na pełnopłatne mleko, które mogę kupić bez recepty. Dziecka nawet nie obejrzała tylko powiedziała, że dziecko wyrośnie z alergii, bo uszczelni mu się układ pokarmowy. Od tej nieprzyjemnej wizyty minął rok i od lekarza pierwszego kontaktu w przypadkowej rozmowie dowiedziałam się, że ...

Od tej nieprzyjemnej wizyty minął rok i od lekarza pierwszego kontaktu w przypadkowej rozmowie dowiedziałam się, że mogę kupować mleko refundowane, tylko muszę być pod opieką poradni alergologicznej.
Przykro że człowiek traktuje tak drugiego człowieka, zwłaszcza matkę która szuka pomocy dla dziecka. Odradzam stanowczo!

Tylko pieniądze się dla niej liczą. Odmówiła wydania zaświadczenia na mleko dla niemowlaka do pediatry mimo że się należy bo córka ma alergie pokarmową. Ona będzie mi rp wystawiać na zniżkę jeśli będe do niej z dzieckiem chodzić prywatnie i tylko prywatnie. A jak nie to nie. Takich lekarzy powinno się karać

Głównie pieniądze. Przyjęła mnie razem z inną Panią, której jednocześnie robiła testy. Nie powiedziała mi (ani tej Pani) ile będa kosztowac badania. Na koniec okazało się więcej. Dałam jej więc część i pobiegłam do bankomatu po dopłatę kolejnych pieniędzy. Wróciłam, a Pani Doktor twierdziła, że nadal za mało (dałam jej 100 zanim poszłam do bankomatu, a ona twierdziła, ze dałam jej 50). Dobrze, że siedziała tamta Pani bo się za mną wstawiła. W końcu się poddała i wściekła rzuciła mi zabrane pieniądze na podłogę i kazała się wynosić. Coś okropnego przeżyłam. Dobrze, że była ze mną ta Pani, bo chyba nikt by mi nie uwierzył. Nie chodzi o 50 zł, ale jak tak można ????

Bardzo miła Pani, ma świetne podejście do maluszków - moja 5-miesięczna córa prawie cały czas się u niej śmiała, mówi rzeczowo i zrozumiale, polecam!

Nie było mi dane umówić się na wizytę za sprawą opryskliwej Pani, która odebrała telefon, na moje pytanie o godziny przyjęć odpowiedziała: A PO CO TO PANIE DO WIADOMOŚCI!? Ostrzegam, jeśli rejestracja tak przebiega, to nie chcę wiedzieć jak wygląda wizyta...

Potwierdzam,pani dr.zależy tylko na pieniądzach.Nie ma podejścia do dzieci a po za tym przyjmuje kilku pacjentów naraz tzn.nie opuściłam jeszcze gabinetu gdyż czekałam na wyniki testu a pani dr.w tym czasie przyjęła sobie dwóch innych pacjentów niezważając na to czy mi się to podoba czy nie,ja płacę i ja wymagam,ale widocznie dla pani dr.czas to pieniądz.

Tej kobiecie zależy głównie na pieniądzach!. Byłem kiedyś świadkiem jak z krzykiem wyrzuciła z gabinetu małżeństwo z dzieckiem, krzycząc że dziecko nie jest przygotowane do badania <chodzi o testy> i że marnują jej drogocenny czas.

Byłam dziś z 8-miesiecznym bobaskiem, bardzo miło nas przyjęła, zaproponowała herbatę, zrobiła wywiad lekarski, przepisała bez problemu mleczko na receptę.wskazała dalszą obserwację i pielęgnacje skóry. Zero zastrzeżeń.Polecam

Pani doktor przyjęła w trybie pilnym, chociaż miała już ustaloną listę pacjentów. Rzeczowo i kompetentnie podeszła do problemu. Życzliwie odpowiadała na pytania. Udzieliła wielu wskazówek. Dawno nie spotkałam tak otwartego na pacjenta lekarza.