lekarz Elzbieta Radecka-Złoto

Anestezjolog

1,9
2,2
1,7

Zdecydowanie NIE POLECAM.. Byłam pierwszy raz w tej poradni. Do tej lekarki trafiłam "z przydziału" a nie z wyboru. Długo badała jedną pierś bez przerwy rozmawiając z asystentką. Drugą do tej pory problematyczną tylko "przeleciała". W opisie dokładnie na odwrót niż do tej pory przez kilkanaście lat. Bez żadnych wyjaśnień.

Jestem pełen podziwu dla Pani Elżbiety Radeckiej-Złoto za poświęcenie jakie okazuje pacjentom Przychodni w Szpitalu na Parkitce

Lekarz niekompetentny, niemiły, opryskliwy.. Mam obciążenie genetyczne nowotworem piersi doktor totalnie to zignorowała, takiego szybkiego i niedokładnego badania piersi jeszcze nigdy nie miałam.. Nic się nie dowiedziałam się na tej wizycie która łącznie trwała 5min nie zdążyłam zadać żadnych pytań nie dostałam żadnych zaleceń.. bo doktor wyniosła moje ubrania do pokoju obok i kazała wyjść nagiej.. nie polecam.. omijać szerokim łukiem..

Byłam u pani doktor dwa razy. Za drugim razem, kiedy weszłam do gabinetu rozmawiała przez telefon, słychać było, że to rozmowa prywatna. Kazała się rozebrać, położyć i dość długo całkowicie mnie ignorowała. Kiedy skończyła rozmowę tel., powiedziała coś do mnie, ale nie zrozumiałam, bo cierpię na obustronny głęboki niedosłuch. Była tyłem do mnie, powiedziałam, że nie słyszę jak ktoś mówi do mnie odwrócony. Na co ona wypaliła - taka młoda i taka głucha. Wyszłam roztrzęsiona i zapłakana. Nie obchodziło mnie już, co z moimi piersiami. To ma być lekarz???!!! Nigdy ...

Byłam u pani doktor dwa razy.
To ma być lekarz???!!!
Nigdy więcej, nawet gdybym musiała jechać na drugi koniec Polski

Bardzo niesympatyczna Pani , która badanie przeprowadza w niesamowicie szybkim tempie , na USG nic nie widzi pomimo tego że u innego lekarza było widać torbiele a gdy o to spytałam to mówi że nic nie ma . Zadając pytania odpowiada niechętnie i pojedynczymi słowami po czym wynosi moje rzeczy do pokoju obok i karze wyjść i się ubrać . Nie skorzystam więcej z porad i odradzam . Niestety z tym czym miałam problem nawet nie spojrzała i nie spytała o nic . Zero zainteresowania , niczego się nie dowiedziałam za to straciłam czas gdzie mogłam iść do innego lekarza bardziej kompetentnego .

Chodziłam od roku do pani doktor i prywatnie i do poradni chorób sutka na Parkitce. Pani doktor skomentowała, że wymyślamy sobie te guzy i stwierdziła, że mam tłuszczaki i przyjdź za rok bo pewnie masz na ciele dużo tłuszczaków. Uparłam się na na dalsze badania. W porodami onko po biopsji z tłuszczaka wyszedł już 2 cm rak. Ze mną na chirurgii onkologicznej leżała pani, która też miała przyjść za rok. Całe szczęście zrobiła sobie dodatkowe badania. Śmiem twierdzić , że za rok może być za późno😢

Pani doktor nie zauważyła zmiany w piersi, będąc przez trzy lata pod jej kontrola!!! Chodząc prywatnie na wizyty! Dopiero wizyta u innego specjalisty pomogła. Odrazu zauważył ma USG zmianę, która na szczęście nie jest groźna. Nie polecam!!!!

Nie polecam!!!!

Nie zostałam nawet wnikliwie zbadana, a usłyszałam, że muszę mieć zrobiony zabieg i nic innego nie da się zrobić. O wszystko musiałam pytać, a odpowiedzi dostawałam zdawkowe, nic nie zostało mi wytłumaczone pomimo wielu pytań. Osobiście odradzam.

Mam o Pani Doktor jak najlepsze zdanie. Jest dokładna i zna się na tym co robi, zauważone zmiany skrupulatnie dokumentuje i opisuje.

Odradzam chodzilysmy z mamą raz w roku na badania kontrolne. Pani nie zauważyła zmiany 10 cm dziś mama walczy o życie.