lekarz Elzbieta Radecka-Złoto

Anestezjolog

2,4
1,8

Mam o Pani Doktor jak najlepsze zdanie. Jest dokładna i zna się na tym co robi, zauważone zmiany skrupulatnie dokumentuje i opisuje.

Nie zostałam nawet wnikliwie zbadana, a usłyszałam, że muszę mieć zrobiony zabieg i nic innego nie da się zrobić. O wszystko musiałam pytać, a odpowiedzi dostawałam zdawkowe, nic nie zostało mi wytłumaczone pomimo wielu pytań. Osobiście odradzam.

Odradzam chodzilysmy z mamą raz w roku na badania kontrolne. Pani nie zauważyła zmiany 10 cm dziś mama walczy o życie.

Lekarz niekompetentny. Przez 5 lat chodziłam regularnie na wizyty do tego lekarza jako specjalisty chorób sutka ze względu na obciążenia rodzinne. Wszelkie niepokojące objawy były badane i wizyta kończyła się stwierdzeniem: proszę się nie martwić, nic złego się nie dzieje. Jednak po przeprowadzce i zmianie lekarza okazało się, że mam raka piersi i muszę być natychmiast operowana. Przeżyłam szok. Lekarze, którzy teraz zajmują się mną twierdzą, że powinnam podać tego lekarza do sądu. Zastanawiam się nad tym, ale najbardziej zależy mi na ostrzeżeniu innych przed wzbudzającym zaufanie ale niekompetentnym lekarzem!!!

Pani doktor nie powinna wykonywać usg piesri. Nie potrafi wykryć zmiany która ma 1cm, a pewnie była już 2 lata temu tylko mniejsza. Odradzam wszystkim kobietom, które zechcą leczyć się u tego lekarza.