lekarz Elżbieta Radwańska

pediatra godna polecenia,bardzo dokładna i świadoma swoich porad ma fantastyczne podejście do dzieci małych i tych troche większych spokojna i usmiechnieta więcej takich lekarzy...

wspaniała lekarka z dobrym podejściem do dzieci cierpliwa umiejaca wytłumaczyc wszystko o co sie ją zapyta miła i uśmiechnięta.

Bardzo miła pani która leczy moje dzieci od 16 lat jest wspaniałym lekarzem ma podejście do dzieci nawet tych grymaśnych.

Jestem wierna pani doktor od wielu lat. Bardzo dużo jej zawdzięczam. oprócz tego, że pomaga wyjść z chorób dzieciom, to jest bardzo miła, sympatyczna,nigdy nie odmówi w potrzebie.