Dyrektor Medyczny Kliniki La Perla, doktor nauk medycznych z wyróżnieniem pracy doktorskiej, specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

W latach 1998-2000 – asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 2000-2007 – asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów przewodu pokarmowego SPSK 1 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 20...

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.

Witam, jakiś czas temu miałam zabieg u pani doktor i jestem wreszcie zadowolona ze swoich uszu:) teraz non stop chodzę w kucyku i efekt jest naprawdę super.Polecam jak najbardziej Klinikę La Perla