dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Ddoktor nauk medycznych z wyróżnieniem pracy doktorskiej, specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

W latach 1998-2000 – ...

W latach 1998-2000 – asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 2000-2007 – asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów przewodu pokarmowego SPSK 1 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej), w latach 2008-2012 – asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Orłowskiego w Warszawie (specjalizacja z zakresu chirurgii plastycznej). Od 1998 roku do chwili obecnej – adiunkt w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka UM w Lublinie.

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich i Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.

Uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji, autorka 23 artykułów i 78 doniesień zjazdowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej wystawione przez centra szkoleniowe Estederm, LorcaMartin-SKINGOLD, Kreussler-Pharm Wiesbaden.

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.