Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Stomatolog, Ortodonta

3,9
3,7

Zakończyłam leczenie i jedyne czego żałuję to ,że tak długo zwlekałam z rozpoczęciem. Było minęło. Polecam Damona nic mnie nie bolało a bardzo bałam się bólu. Nie musiałam też dojeżdżać często na wizyty a to ważne bo studiuje w Warszawie i nie mogłabym często przyjeżdżać. Pani doktor była dla mnie jak starsza koleżanka ,poprawiła chyba ogólnie moją samoocenę bo nie byłam zbyt pewna siebie czyli troche uleczyła moją dusze i ciało. A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się ...

A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się okazało,przyczną migren.
Polecam.

Pani doktor jest kompetentą osoba po dwóch latach noszenia aparatu mam proste ale nie idealne zęby,mimo wszystko lekarz godny polecenia.

To profesjonalny ,bardzo estetyczny gabinet z naprawdę najnowoczesniejszymi metodami. Mieszkam w Wiedniu i porównując to sto razy wole dojeżdżac na wizyty tutaj . Personel jest kompetentny i opiekuńczy a pani dr doskonale zna sie na tym co robi. Podchodzi do pacjenta całościowo nie tylko patrzy na zgryz.Sama dzwoni i jeżeli trzeba umawia wizyty u innych tez bdb specjalistów.Pierwsze dwie wizyty sa długie i bardzo wyczerpująco podchodzi do tematu . W trakcie leczenia wizyty sa juz krótsze i skupione na działaniu aparatów a nie na dyskusji może stąd te dygresje co do nastrojów. Ja lecze sie najnowoczesniejsza metodą ,nie boli jest piekny i szybki efekt .Polecam

Dr. Kubiak jest z pewnością bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie stomatologii i kosmetologii. Jestem w trakcie długiego leczenia, ale widzę znaczące efekty. Chyba najnieprzyjemniejszy jest zmienny humor p. doktor. Czasem z uśmiechem wita każdego pacjenta, pyta jak samopoczucie itp, ale zdarzają się dni, kiedy kiedy najmilszymi słowami jakie można od niej usłyszeć to "dzień dobry, proszę usiąść na fotel". Wizyty u niej niestety nie są tanie, ale widać, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Wiem, że prowadzi także przypadki pro bono.

Pani dr jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem osobą dorosłą, która długo zwlekała z decyzją o podjęciu leczenia.Zanim zdecydowałam o założeniu aparatu pani dr wszystko dokładnie i wyczerpująco objaśniła. Dzięki fachowej pomocy mogę wreszcie się szerko uśmiechać. Dodam, że każda wizyta w pięknie wystylizowanym gabinecie jest czystą przyjemnością.

Polecam dr Ratajczak - Kubiak. Jest kompetentna, profesjonalna i uczciwa. Koszt wizyt jak u pozostałych specjalistów. Ps. Każdy z nas jest człowiekiem i może mieć lepszy lub gorszy dzień. To do opinii Anomima.

Dziecko się nie liczy. Tylko kasa , długotrwałe terminy oczekiwania, efekt żaden.