Elżbieta Ratajczak-Kubiak

Stomatolog, Ortodonta

3,9
3,7

Zakończyłam leczenie i jedyne czego żałuję to ,że tak długo zwlekałam z rozpoczęciem. Było minęło. Polecam Damona nic mnie nie bolało a bardzo bałam się bólu. Nie musiałam też dojeżdżać często na wizyty a to ważne bo studiuje w Warszawie i nie mogłabym często przyjeżdżać. Pani doktor była dla mnie jak starsza koleżanka ,poprawiła chyba ogólnie moją samoocenę bo nie byłam zbyt pewna siebie czyli troche uleczyła moją dusze i ciało. A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się ...

A co najważniejsze i rzaden dentysta mi tego nie powiedział . Zlikwidowała mi zaciskanie zębów, które było jak się okazało,przyczną migren.
Polecam.

To profesjonalny ,bardzo estetyczny gabinet z naprawdę najnowoczesniejszymi metodami. Mieszkam w Wiedniu i porównując to sto razy wole dojeżdżac na wizyty tutaj . Personel jest kompetentny i opiekuńczy a pani dr doskonale zna sie na tym co robi. Podchodzi do pacjenta całościowo nie tylko patrzy na zgryz.Sama dzwoni i jeżeli trzeba umawia wizyty u innych tez bdb specjalistów.Pierwsze dwie wizyty sa długie i bardzo wyczerpująco podchodzi do tematu . W trakcie leczenia wizyty sa juz krótsze i skupione na działaniu aparatów a nie na dyskusji może stąd te dygresje co do nastrojów. Ja lecze sie najnowoczesniejsza metodą ,nie boli jest piekny i szybki efekt .Polecam

Polecam dr Ratajczak - Kubiak. Jest kompetentna, profesjonalna i uczciwa. Koszt wizyt jak u pozostałych specjalistów. Ps. Każdy z nas jest człowiekiem i może mieć lepszy lub gorszy dzień. To do opinii Anomima.

Pani dr jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem osobą dorosłą, która długo zwlekała z decyzją o podjęciu leczenia.Zanim zdecydowałam o założeniu aparatu pani dr wszystko dokładnie i wyczerpująco objaśniła. Dzięki fachowej pomocy mogę wreszcie się szerko uśmiechać. Dodam, że każda wizyta w pięknie wystylizowanym gabinecie jest czystą przyjemnością.

Dr. Kubiak jest z pewnością bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie stomatologii i kosmetologii. Jestem w trakcie długiego leczenia, ale widzę znaczące efekty. Chyba najnieprzyjemniejszy jest zmienny humor p. doktor. Czasem z uśmiechem wita każdego pacjenta, pyta jak samopoczucie itp, ale zdarzają się dni, kiedy kiedy najmilszymi słowami jakie można od niej usłyszeć to "dzień dobry, proszę usiąść na fotel". Wizyty u niej niestety nie są tanie, ale widać, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Wiem, że prowadzi także przypadki pro bono.

Dziecko się nie liczy. Tylko kasa , długotrwałe terminy oczekiwania, efekt żaden.