dr n. med. Elżbieta Rusiecka-Kuczałek

Endokrynolog

Bardzo sympatyczna i życzliwa lekarka. Trafiłam do dr Rusieckiej z polecenia - zresztą Pani Doktor jest znana w Warszawie i często polecana przez pacjentów. Kiedy przyszłam do Pani Doktor na pierwszą wizytę, bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie wszechstronnym podejściem do problemu. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie przyjrzała się wynikom badań krwi i stwierdziła nie tylko niedoczynność tarczycy, ale także - w przeciwieństwie do poprzedniej lekarki - zdiagnozowała hiperlipidemię (poprzednia lekarka zbagatelizowała znacznie przekraczające normę wyniki badań cholesterolu i triglicerydów). Jednak coraz częściej wizyty przebiegały rutynowo i trwały zaledwie 5 minut. Negatywnie zaskoczyło mnie to, że pierwsze skierowanie na usg tarczycy dostałam - i to tylko dlatego, że sama o nie poprosiłam - dopiero po roku leczenia u Pani Doktor, bo wcześniej lekarka nie widziała potrzeby jego wykonania. Jednak ze wszystkich endokrynologów, u których się leczyłam - dr Rusiecka jest lekarzem, który do problemów zdrowotnych podchodzi najbardziej kompleksowo i wyłapuje nawet najmniejsze nieprawidłowości w wynikach badań.

Poświęca zdecydowanie za mało czasu pacjentowi. Moja wizyta trwala 5 min.Koszt 150 zl. Odczytala tylko wyniki, zbadala cisnienie i tyle. Za taką cenę wymagam większej uwagi ze strony lekarza.

Pani Doktor "prowadzi" mnie już prawie 10 lat, zawsze mogłam na Nią liczyć, niezależnie czy były wolne terminy u Damniana zawsze mnie przyjmowała gdy sytuacja tego wymagała