lek. dent. Elżbieta Rutowska

Elżbieta Rutowska jest bardzo uprzejma i miła. Bardzo mądra widac ze zależy pani Eli na pracy. Umi doradzić wytłumaczyc

Pani doktor zachwyciła mnie wysoka kultura osobista oraz podejściem do mojego synka , panicznie bał sie dentysty a teraz nie wyobraża sobie wizyty u innego lekarza Pani doktor tak zagadała malucha, ze nie wiedział kiedy zabieg sie skończył bardzo polecam !!!!

Po ostatniej wizycie jestem mile zaskoczony, Pani Doktor wykazała się pełnym profesjonalizmem, nie czułem bólu a w trakcie zabiegu omawiała kolejne etapy także wiedziałem co jest w danym momencie robione. Wizyta była dla mnie czystą przyjemnością . Polecam

Miła, kompetentna, można powiedzieć, że urocza, ale przede wszystkim świetny lekarz stomatolog. Wykonanie pracy na najwyższym poziomie.

Bardzo mila Pani doktor z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Zęby wyglądają jak nowe, znieczulenie było całkowicie bezbolesne dlatego polecam wizytę u Pani doktor zero bólu i stresu

Jestem pod wrażeniem pracy pani doktor , z wielkim poświęceniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta, nigdy bym nie zamienila Pani Rutkowskiej na innego dentystę dzięki niej mam piękny usmiech i zdrowe zęby! !!!

Miła, uprzejma i uśmiechnięta pani doktor, a przede wszystkim dokładna i kompetentna. Pacjent nie jest dla niej przypadkiem medycznym ale człowiekiem, któremu chce pomóc. Polecam zdecydowanie

Byłem bardzo zadowolony z usługi . Bardzo miła osoba i wszystko było profesjonalnie . Pewnie odwiedzę ponownie gdy zajdzie taka potrzeba .

Będąc w kraju musiałem skorzystać z usług dentysty . Los chciał ze była to pani Rutowska . Bardzo sprawnie wydlutowala korzeń . Skutecznie znieczulila . Szybko sprawnie fachowo . Jesli jeszcze raz tam trafie to bede zadowolony .

Pani Doktor Elżbieta Rudkowska jest bardzo miłą oraz uczciwą osobą , z którą można porozmawiać o wszystkim :)