Elżbieta Sadowska

Ja bardzo polecam pania doktor Sadowska moja ciaze poprowadzila bardzo dobrze jest sympatyczna spelnila moje oczekiwania poswiecila mi duzo czasu wzbudzila moje zaufanie jest osoba kompententna i moje malenstwo dlatego ur sie zdrowe chodz ja jestem osoba niepelnosprawna mowila mi co mam jesc i caly czas mowila mi ile dziecko wazy ile ma wzrostu jak serduszko bije i wszystko dobrze sie skonczylo u mnie moj synek jest adoptowany przez inna rodzine i jest zdrowy a moja choroba zostala nabyta w trakcie nauki a swego urwisa ur jako wczesniaka.I naprawde polecam pania doktor Elzbiete Sadowska

Byłam prywatnie po raz pierwszy u tego lekarza. Polecam

Byłam prywatnie po raz pierwszy u tego lekarza. Polecam

Mój lekarz był na urlopie, więc byłam zmuszona pójść do innego i mimo wielu negatywnych opinii o dr Sadowskiej byłam miło zaskoczona. Nie mogę jeszcze ocenić kompetencji, bo to czas pokaże czy diagnoza była słuszna jednak w kwestii podejścia do pacjenta pani dr wykazała się cierpliwością, wszystko tłumaczyła, była miła.

widzialam lepszych ale i gorszych lekarzy kiedy opowiadałam o jej niedopatrzeniach inni lekarze lapali sie za glowy. na kontrolna wizyte moze byc- jednak z prowadzeniem ciazy zastanowilabym sie